23 березня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Рожище
 

21

Четвер, 31 травня 2018 12:31

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

31 травня відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Перед розглядом питань порядку денного голова райдержадміністрації Інна Гайворонська привітала начальника управління Державної казначейської служби України у Рожищенському районі Оксану Кулюк з особистим ювілеєм.

Опісля перейшли до розгляду питань порядку денного.

Топільненський сільський голова Руслан Присяжнюк проінформував присутніх про свою роботу та роботу очолюваного ним виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади. Розвиток території сільської ради здійснюється відповідно до Програми соціально-економічного розвитку. Основними завданнями Програми є виконання сільського бюджету, проведення вуличного освітлення в с.Топільне і в  с.Дмитрівка, ремонт  та  грейдерування комунальних доріг сільської ради, ремонт будинку культури  с.Топільне, будівництво спортивного майданчика в с.Топільне.  зрізування дерев на кладовищі, зменшення енергоспоживання  в  установах  сільської  ради, залучення інвестицій в сільськогосподарське виробництво, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, сприяння зайнятості населення.

Виконавчим комітетом Топільненської сільської ради проводиться робота щодо наповнення дохідної частини сільського бюджету, здійснюється контроль за дотриманням зобов'язань щодо платежів до місцевого бюджету підприємств та організацій незалежно від форм власності, проводиться контроль за дотриманням цін і тарифів, зокрема, на енергоносії.

Про реалізацію в районній державній адміністрації  державної політики у сфері державної служби доповіла начальник відділу управління персоналом Тетяна Корнатовська.

Вона зауважила, що новий Закон України «Про державну службу» дав старт комплексному реформуванню державного управління та створенню публічної, професійної, політично незаангажованої державної служби, а українська державна служба вже адаптовується до Європейських стандартів.

Так, структура районної державної адміністрації визначена в кількості 103 штатних одиниці. В структурі райдержадміністрації 31 посада державної служби категорії «Б»,  63 посади  державної  служби  категорії  «В», 3 керівних посади, на які не поширюється дія Закону України «Про державну службу», та  6  посад  працівників,  які виконують функції з  обслуговування.

Закон України «Про державну службу» запровадив виключно конкурсний відбір на всі посади державної служби з урахуванням рівня професійної компетентності, особистих якостей та досягнень кандидатів на посади.

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року №171 затверджено Порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб,   які   претендують на зайняття посад, що передбачають зайняття  відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком. Відповідно до Закону України «Про очищення влади» для державних службовців райдержадміністрації проводиться також перевірка достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади». З метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» державними службовцями райдержадміністрації до 01 квітня 2018 року були подані електронні декларації за минулий рік.

Державні службовці райдержадміністрації постійно підвищують кваліфікацію. На сьогоднішній день державні службовці апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації усіх груп оплати праці пройшли чотиримісячне навчання без відриву від роботи за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців.

Ще однією з форм підвищення рівня професійної компетентності державних службовців є їх участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець», що проводиться з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.  Так, за  результатами першого туру конкурсу у 2018 році у номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобула Пуршак Дарина Олександрівна, головний спеціаліст відділу з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації. У номінації «Кращий керівник» переможцем стала Гамула Ірина Василівна, начальник архівного відділу райдержадміністрації.

Про соціальний захист ветеранів війни проінформував присутніх начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ярослав Фандич.

Посадовець зазначив, що реалізовуючи завдання і доручення керівництва держави щодо покращення соціального захисту населення, особлива увага в районі приділяється належному обслуговуванню ветеранів війни. Законодавчі акти України спрямовані на розв’язання  найгостріших соціальних проблем цієї категорії громадян і покликані шляхом посилення соціальних гарантій, збільшення компенсаційних виплат, підвищити рівень життя ветеранів війни.

Так, у Рожищенському районі проживають 1566 ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Ветерани війни користуються знижками з оплати житлово-комунальних послуг, на придбання твердого палива та скрапленого газу, послуг зв’язку, проїзду та інші.

З обласного бюджету виплачується грошова компенсація на проїзд 4 сім’ям загиблим учасників АТО. З обласного бюджету 18 інвалідам війни, які брали участь в антитерористичній операції, щомісячно по 500 гривень будуть проводитись компенсаційні виплати на проїзд в межах Волинської області.

У 2017 році забезпечено санаторно-курортним лікуванням 38 ветеранів війни. Грошову компенсацію вартості санаторно-курортного лікування  отримали 15 інвалідів війни. У січні-травні 2018 року забезпечено путівками 3 ветеранів війни та 6 інвалідам виплачена грошова компенсація вартості санаторно-курортного лікування.

Будь-який учасник антитерористичної операції, який має статус учасника бойових дій чи інваліда війни (наявне відповідне посвідчення) та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, має право звернутися до управління соціального захисту населення із заявою про надання послуг з психологічної реабілітації.

Згідно Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» управління соціального захисту населення забезпечує ветеранів, які мають групу інвалідності технічними та іншими засобами реабілітації.

Через «Комплексну програму соціального захисту населення Рожищенського району на 2017-2020 роки» у 2017 році виплачено матеріальну допомогу 14 ветеранам-довгожителям (90-95 років), 9 ветеранам УПА, 3 сім’ям загиблих в Афганістані, 11 інвалідам війни ( учасникам АТО), 3 полоненим ( учасникам АТО).

Особи з інвалідністю I-II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманих при безпосередній участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, сім’ї загиблих військовослужбовці, які потребують поліпшення житлових умов мають право на державну компенсацію для купівлі ( будівництва) житла.

За державною програмою «Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції» протягом 2015-2017 років пройшли перепідготовку за професією водій транспортних засобів 34 демобілізованих військовослужбовців. У поточному році планують скористатись даною послугою 12 демобілізованих військовослужбовців.

Діти учасників АТО забезпечені безкоштовним оздоровленням та відпочинком. Ця ж категорія дітей харчується безкоштовно в навчальних закладах і дитсадках. Діти учасників АТО звільнятимуться від сплати за додаткові освітні послуги у гуртках, студіях і секціях при дошкільних, позашкільних і культурно-освітніх закладах.

З метою забезпечення  широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи  щодо реалізації прав ветеранів війни налагоджено тісну співпрацю з  головами  районних громадських організацій: «Рада ветеранів», «Спілка ветеранів Афганістану», «Рожищенське районне об’єднання учасників АТО».

Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Інна Гайворонська та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.  З кожного питання прийняті рішення та будуть видані розпорядження голови райдержадміністрації.

 DSCN8065 copy

DSCN8069 copy copy

DSCN8070 copy copy

фандич copy copy

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

   
Переглядів 245

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua