23 березня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Рожище
 

21

Середа, 23 травня 2018 11:41

Знай свої права!

Будь-яка людина, починаючи з юних років, стикається з ситуаціями, коли необхідно знати свої права і обов'язки. У міру дорослішання підлітки часто не знають, як вчинити і як захистити свої права. Що робити, з ким порадитися і куди йти по допомогу?

Тому традиційно напередодні Дня захисту дітей з метою поглиблення дітьми знань щодо своїх прав та обов’язків, розмежовування злочинів від правопорушень та підвищення рівня свідомості дітей як учасників правових відносин у суспільстві у Рожищенському районному центрі зайнятості відбулася зустріч «Знай свої права» з дітьми району, які опинились у складних життєвих обставинах, схильні до правопорушень, дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування.

У заході, організованому службою у справах дітей райдержадміністрації, взяли участь  голова райдержадміністрації Інна Гайворонська, заступник голови районної ради Раїса Кучмук, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції Валентина Лясковська,  головний спеціаліст відділу «Рожищенське бюро правової допомоги» Мар’яна Демчук, юрист-консульт Рожищенського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Олександр Сітовський, завідувач сектору превенції ВП ГУНП у Волинській області Петро Павлюк, заступник директора районного центру зайнятості Наталія Стащук.

Голова райдержадміністрації Інна Гайворонська привітала усіх із завершенням навчального року та початком літніх канікул, побажала дітям здоров’я, щасливого дитинства та успіхів у реалізації усіх бажань та можливостей у майбутньому дорослому житті.

Начальник служби у справах дітей Жанна Дубчук детально розповіла про права дітей особливо вразливих категорій на оздоровлення та навчання.

Під час зустрічі присутні обговорили права та обов’язки дітей в Україні, мали змогу пізнати свої природні здібності та спів ставити їх з вимогами до обраної професії, торкнулися проблеми домашнього насильства та звернули увагу дітей на відповідальність за вчинення правопорушень і злочинів.

На завершення діти отримали солодкі подарунки.

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

13 copy copy

2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

4 copy copy copy copy copy copy copy copy

5 copy copy copy copy copy copy copy

6 copy copy copy copy copy copy

12 copy copy

3 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

8 copy copy copy

9

7 copy copy copy copy copy

11 copy copy

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 363

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua