19 березня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Рожище
 

21

Четвер, 26 квітня 2018 14:33

В райдержадміністрації відбулося засідання колегії

26 квітня відбулося засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний виносилися ряд важливих у життєзабезпеченні району питань.

Про підсумки виконання бюджету за І квартал 2018 року доповіла Дрей Марія Миколаївна – заступник начальника-начальник бюджетного відділу  управління фінансів райдержадміністрації.

2 copy copy copy copy

Зведений бюджет району по доходах загального фонду (без врахування субвенції з державного бюджету) за І квартал 2018 року виконано на 113,7 відсотка. Виконання власних і закріплених доходів забезпечено на 120,9 відсотка. Доходи спеціального фонду (без врахування трансфертів) виконані на 161,5 відсотка до помісячного розпису на 2018 рік.

Основним бюджетоутворюючим джерелом наповнення місцевих бюджетів в структурі надходжень є податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло за 3 місяці 2018 року 9281,6 тис. грн., що становить 101,9 відсотка виконання до плану на звітну дату. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надійшло даного податку більше на 1673,0 тис.грн. Це можна пояснити збільшенням мінімальної заробітної плати, зокрема, ззростанням заробітної плати працівників бюджетної сфери та приватного сектору економіки.

Наступним по обсягу надходження до місцевих бюджетів є податок на майно. Надійшло даного податку 2687,5 тис.грн., або план 1 кварталу 2018 року виконаний на 153,0 відсотка. Основною складовою податку на майно є плата за землю. Найкращий показник по Тихотинській, Немирській, Мильській, Літогощанській, Руднянській сільських радах. Негативна динаміка по платі за землю спостерігається по Іванчицівській, Кобченській, Носачевичівській та Рудко-Козиинській сільських радах.

Тому органам місцевого самоврядування слід звернути особливу увагу на наповнення їх бюджетів власною доходною базою, а в разі відсутності результату звернутися в райдержадміністрацію для спільного вирішення проблем наповнення бюджету.

У виконанні місцевих бюджетів за видатками основним питанням є забезпечення своєчасних виплат із заробітної плати працівникам бюджетних установ, здійснення інших соціальних виплат, проведення розрахунків з підприємствами, що надають комунальні послуги та постачають енергоносії. Одночасно належна увага приділялася мобілізації фінансових ресурсів на напрямах, які створюють умови для розвитку галузей бюджетної сфери, удосконалення роботи та поліпшення якості послуг.

Видаткову частину бюджету району за І квартал 2018 року виконано на 25,6 відсотка до річних призначень (при уточненому річному плані 406,5 млн. грн. виконання становить 109,7 млн.грн.).

Основним елементом, що характеризує виконання місцевих бюджетів по видатках є стан розрахунків з виплати заробітної плати та допомог сім’ям з дітьми. На ці цілі спрямовано відповідно 40,5 млн.грн. та 17,1 млн.грн., що забезпечило повну проплату заробітної плати своєчасно та у повному обсязі. Відповідно до нарахованих обсягів здійснюються інші соціальні виплати.

У цілому питання планування видатків на заробітну плату вимагає підвищення рівня відповідальності головних розпорядників бюджетних коштів районного бюджету та органів місцевого самоврядування у частині організації роботи щодо приведення бюджетних витрат до можливостей бюджетів з одночасним переглядом структури фонду оплати праці працівників бюджетних галузей.

Зменшилась кредиторська заборгованість по загальному фонду бюджету району на 838,6 тис.грн. і склала 45942,6 тис.грн. та відсутня кредиторська заборгованість по спеціальному фонду.

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за  І квартал  2018 року доповів начальник відділу економіки райдержадміністрації Поторась Василь Павлович.

3

В рамках Програми у І кварталі  в центрі уваги перебували питання виконання пріоритетних завдань щодо забезпечення першочергових потреб мешканців  району, надання допомоги учасникам АТО та сім’ям загиблих учасників, вимушеним переселенцям, зменшення споживання природного газу,  енергозбереження, децентралізації, об’єднання територіальних громад, розвитку системи надання адміністративних послуг та підвищення їх якості, закріплення позитивних тенденцій розвитку.

Так, за призначенням різних видів державних соціальних допомог і субсидій звернулось 2643 громадянина району, яким  призначені соціальні допомоги на загальну суму 17,37 млн. грн.,  субсидій на загальну суму 15,85 млн. грн. З Державного бюджету профінансовано та виплачено кошти в сумі 232 тис. грн. громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.  Відділенням інноваційних та соціально-побутових послуг надано 15752 соціальних послуг 789 непрацездатним громадянам району.

За перший квартал  2018 року відділом «Центр надання адміністративних послуг» райдержадміністрації зареєстровано 3216 справ по наданню адміністративних послуг.  Відділом державної реєстрації  речових прав на нерухоме майно, а також фізичних та юридичних осіб, підприємців   надано 1387  послуг. Відповідно до чинного законодавства за надання адміністративних послуг у першому  кварталі 2018 року до державного, районного та місцевого (Рожищенська міська рада) бюджетів надійшло понад 180 тис.грн.

За сприяння служби зайнятості роботу отримали 189 осіб. Професійне навчання проходили 21 безробітний, а до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 101безробітного.

Передбачено поточний середній ремонт окремих ділянок автомобільної дороги місцевого значення загального користування на відрізку м.Рожище-с.Луків на умовах співфінансування з Державного та місцевих бюджетів.

Протягом січня-лютого 2018 року промисловими підприємствами району реалізовано продукції на 238,1 млн. грн. (5 місце серед районів та міст області). Сільськогосподарськими підприємствами всіх форм власності за І квартал року  вироблено валової продукції тваринництва  на суму 12,7  млн. грн.

Чисельність поголів’я ВРХ в сільськогосподарських підприємствах району  становить 1905 голів. Чисельність поголів’я свиней  станом на 1 квітня   2018 року становить  21873 голови. Лідерство в галузі  свинарства належить ТзОВ «Чебені плюс» - 11119 голів.

Агроформуваннями  району за січень-березень   2018 року вироблено 904  тонни м’яса всіх видів. За цей же період виробництво молока становить 469 тонн, що на 61 тонну більше минулорічного показника.

Під урожай 2018 року товаровиробники посіяли: 5233 га зернових культур на зерно, 4879 га ріпаку на зерно, 4308 га пшениці, 494 га жита та 94 га озимих на зелений корм. Розпочато комплекс весняно-польових робіт та посів ярих культур.

Рожищенський район залишається лідером в області по кількості сімейних (родинних) ферм – господарств, що утримують 3 і більше корів.

У першому кварталі 2018 року в районі впроваджено 15 енергозберігаючих заходів. З місцевих бюджетів на вирішення проблем енергозбереження в закладах бюджетної сфери спрямовано 532,0 тис.грн.

Літогощанський сільський голова Радчук Петро Анастасійович  проінформував присутніх про свою роботу та роботу очолюваного ним виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

4 copy

Розвиток території сільської ради здійснюється відповідно до Програми соціально-економічного розвитку. Основними завданнями Програми є: проведення профорієнтаційної роботи серед молоді; сприяння зайнятості населення; залучення інвестицій в сільськогосподарське виробництво; проведення реконструкції  Будинку культури; зменшення  енергоспоживання в установах сільської ради; планомірна роз’яснювальна робота серед населення по забезпеченню збереження чисельності поголів’я тварин, підвищення продуктивності земель; створення фермерських господарств; оновлення бази даних вільних земельних ділянок та об’єктів, що можуть бути запропоновані потенційним інвесторам; проведення грейдерування доріг; впорядкування існуючого сміттєзвалища, виготовлення правовстановлюючих документів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ; проведення меліоративних робіт з метою профілактики підтоплень; сприяння індивідуальному будівництву; здійснення заходів щодо забезпечення надійного захисту прав та інтересів споживачів.

Виконавчим комітетом Літогощанської сільської ради проводиться робота щодо наповнення дохідної частини сільського бюджету, здійснюється контроль за дотриманням зобов'язань щодо платежів до місцевого бюджету підприємств та організацій незалежно від форм власності, проводиться контроль за дотриманням цін і тарифів, зокрема, на енергоносії. Виконання бюджету Літогощанської сільської ради по доходах за 3 місяці 2018 року становить 110,24 відсотка.

Станом на 01 квітня 2018 року в Літогощанській сільській раді заборгованість по енергоносіях та заробітній платі відсутня.

     За кошти місцевого бюджету проведено ремонт комунальної дороги в селах Іванівка та  Корсині на загальну суму 6,2 тис. грн.

Директор державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Рожищеагроліс» Литвинчук Анатолій Михайлович доповів про співпрацю підприємства з сільськими радами району у здійсненні заходів щодо охорони та захисту лісів.

5

Так на території лісового фонду за участі представників органів місцевого самоврядування систематично проводяться лісопатологічні обстеження на доцільність проведення санітарних рубок. Здійснюється постійний моніторинг санітарного стану лісових насаджень. З метою попередження виникнення осередків шкідників підприємством закупляються та встановлюються феромонні пастки та розміщаються шпаківні у лісових масивах господарства.

З метою охорони лісу від пожеж проводиться  комплекс організаційних, профілактичних та попереджувальних заходів. Підприємством розпочались роботи по  влаштуванню та догляді за мінералізованими смугами. Систематично проводиться роз’яснювальна робота в ЗМІ з охорони лісів від пожеж, встановлено необхідну кількість аншлагів, шлагбаумів, інформаційних стендів.

З питань охорони та захисту лісів важливою є співпраця із сільськими радами. У випадках випалювання трави голови сільських рад повинні вжити заходи по гасінню займань, а також забезпечити виконання законодавства щодо розміщення  поблизу лісових насаджень складів паливно-мастильних та інших горючих матеріалів, автозаправних станцій та вогненебезпечних виробництв, смітників, житлових і виробничих приміщень, звалювання та спалювання у лісових насадженнях сміття, будівельних залишків, побутових та горючих відходів тощо. До повноважень сільських, селищних, міських рад у сфері лісових відносин входить здійснення заходів з охорони і захисту лісів, ліквідації наслідків стихійних явищ, лісових пожеж, залученні у встановленому порядку до цих робіт населення, транспортних й інші технічних засобів та обладнання.

Не менш важливим залишається питання самовільних рубок лісу на території району. З метою протидії лісопорушенням на ДП «СЛАП «Рожищеагроліс» створено групу оперативного реагування, що значно зменшило кількість  випадків порушень лісового законодавства, але для попередження та викриття таких випадків необхідна також активна участь мешканців району та оперативне реагування голів сільських рад у разі наявності інформації про вчинення або наміру вчинення лісопорушення. Тільки при чіткій координації дій між органами влади, лісовою охороною та правоохоронними органами, за активної підтримки місцевих громад, можливо досягнути  високої продуктивності у боротьбі та запобіганню порушень лісового законодавства, - наголосив директор ДП «СЛАП «Рожищеагроліс» Литвинчук А.М.

Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Інна Гайворонська та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.  З кожного питання прийняті рішення та будуть видані розпорядження голови райдержадміністрації.

 

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Переглядів 204

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua