19 березня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Рожище
 

21

Четвер, 26 квітня 2018 09:46

Відбувся виїзний прийом громадян голови райдержадміністрації у Літогощанській та Мильській сільських радах

25 квітня голова райдержадміністрації Інна Гайворонська провела виїзний прийом громадян з особистих питань на території Літогощанської та Мильської  сільських рад.

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Під час зустрічі з сільськими головами обговорили питання перспективи ремонту доріг у 2018 році,  реформування освітньої галузі, вирішення питання ремонту закладів освіти в селах.

Актуальним на сьогодні є питання майбутнього громад в перспективі створення об’єднаної територіальної громади, про що також поспілкувалася Інна Михайлівна з сільськими головами.

У виїзному прийомі також взяла участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Жанна Дубчук. Адже на території зазначених сільських рад проживають неблагонадійні сім’ї з дітьми, які відвідала Жанна Володимирівна.

7

 

Також на зустріч з посадовцями у Літогощанській сільській раді прийшла родина, яка має бажання взяти на виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та створити прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу. Голова райдержадміністрації підтримала прагнення кандидатів на створення прийомної сім’ї чи ДБСТ і зазначила, що за умови позитивних рекомендацій відповідних служб щодо їх можливості бути батьками-вихователями вирішуватиметься питання придбання соціального житла для ДБСТ. З цією метою Інна Михайлівна доручила начальнику служби у справах дітей розпочати роботу з підбору об’єкта нерухомості в районі, придбання якого фінансуватиметься з субвенції державного бюджету.

2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Під час виїзного прийому голова райдержадміністрації відвідала загальноосвітні навчальні заклади, поспілкувалася з їх керівниками.

3 copy copy copy copy copy copy copy copy copy

6 copy

Також Інна Михайлівна відвідала дитячий садочок у Мильську. У дошкільному навчальному закладі протікає дах, тому нагальною потребою є його ремонт. Керівництво району максимально сприятиме якнайшвидшому вирішенню цієї проблеми з метою комфортного перебування дітей та якісного навчально-виховного процесу. До слова, садок відвідує більше 20 діток, і ще 5 нових дітей очікується прийняти, а це не мало для сільської громади.

4 copy copy copy

Мешканці сіл зверталися до голови райдержадміністрації з питаннями, які стосуються соціального захисту населення, зокрема, щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

5 copy copy

На всі питання надано відповідні роз'яснення, а керівники структурних підрозділів райдержадміністрації за результатами виїзного прийому отримали відповідні доручення.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрції.

Переглядів 203

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua