27 травня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Травень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  Рожище
 

21

Вівторок, 17 квітня 2018 09:34

В райдержадміністрації говорили про стан роботи із зверненнями громадян та про реалізацію молодіжної політики в районі

17 квітня в райдержадміністрації відбулася чергова нарада у голови райдержадміністрації.

Про стан роботи із зверненнями громадян за І квартал 2018 року проінформувала начальник юридичного відділу Наталія Бондарук.

бондарук copy

Так, за звітний період до райдержадміністрації надійшло 393 звернення, що на 136 звернень більше, ніж за відповідний період 2017 року. Також головою райдержадміністрації та її заступником приділяється особлива увага проведенню виїзних прийомів громадян за місцем постійного проживання. Якщо проаналізувати соціальні категорії заявників, то у І кварталі 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 63 звернення від найменш соціально захищених категорій громадян, з яких зокрема від осіб з інвалідністю (37 звернень), учасників АТО та членів їх родин (10 звернень).

Результати аналізу звернень за характером питань свідчать, що найбільше звернень стосувалися аграрної політики та земельних відносин і соціального захисту.

Також у райдержадміністрації функціонує громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги.

З метою наближення надання соціальних послуг громадянам району створено «мобільний соціальний офіс». У його роботі беруть участь представники управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, районного центру зайнятості, служби у справах дітей та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Протягом січня-березня 2018 року проведено три виїзди. Найбільше звернень стосувалось питань щодо призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за спрощеним порядком, надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання послуг інвалідам І групи та громадянам, старшим 80-річного віку, призначення пенсій у зв’язку із змінами до чинного законодавства України та інші.

Тому надалі всебічний, кваліфікований, неупереджений, об’єктивний та своєчасний розгляд звернень громадян, задоволення їх законних прав і свобод, підвищення відповідальності посадових осіб за вирішення життєво важливих проблем залишається одним із пріоритетних завдань райдержадміністрації.

Про реалізацію молодіжної політики в районі доповів начальник відділу освіти та молоді Ігор Кузава.

кузава copy copy copy copy

Молодіжна політика в районі здійснюється відповідно до   Районної цільової соціальної програми «Молодь Волині» на 2016-2020 роки».

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання.

З метою формування громадянина – патріота з високою національною свідомістю, що сприяє неупередженому ставленню до подій, які відбуваються в країні у школах району організована робота щодо підтримки воїнів АТО.

В ряді шкіл району проведено благодійні акції та ярмарки. Протягом навчального року у закладах загальної середньої освіти району  проводилися зустрічі з мобілізованими військовослужбовцями.

Велика увага приділяється роботі з допризовною молоддю. Проведена Спартакіада серед допризовної молоді, команда району візьме участь в обласних змаганнях з допризовної молоді. Щорічно проводяться урочисті проводи призовників до Збройних сил України.

Важливим напрямком в реалізації державної молодіжної політики в районі є підтримка обдарованої молоді, сприяння розвитку сфери культурного дозвілля. Для розвитку здібностей та талантів в районі функціонує будинок дитячої творчості та районна дитячо-юнацька спортивна школа. Їхні вихованці беруть участь у обласних  та всеукраїнських  змаганнях.

Актуальним питанням є сприяння працевлаштуванню молоді. З цією метою відбувся ярмарок професій для учнів випускних класів Рожищенського району. В Рожищенському коледжі спільно з обласним молодіжним центром праці проведено семінар-навчання з питань розвитку підприємницької ініціативи серед  сільської молоді. Традиційно спільно  в березні проводиться засідання круглого столу «Професійна орієнтація в службі зайнятості», учасниками якого є  одинадцятикласники шкіл району. Спільно з обласним молодіжним центром праці в районі реалізовано Програму «Надання професійних послуг молоді у Волинській області» у рамках якої відбулися зустрічі старшокласників з представниками Обласного молодіжного центру праці.

В районі постійно проводиться  робота щодо формування здорового способу життя та запобіганню негативних проявів у молодіжному середовищі. Молодь залучається до участі у Всеукраїнських акціях з цього напрямку, в закладах освіти проводиться робота щодо формування здорового способу життя у молодіжному середовищі (лекції, тренінги, конкурси, тематичні вечори, інформаційні акції, розповсюдження довідкових матеріалів).

Реалізація державної молодіжної політики знаходиться на постійному контролі у голови райдержадміністрації.

 

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Переглядів 205

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua