21 квітня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Квітень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
  Рожище
 

21

П'ятниця, 30 березня 2018 14:13

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 30 березня 2018 року, під керівництвом голови райдержадміністрації – Інни Гайворонської відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний винесено ряд важливих питань. Особливу увагу  зосередили на пожежній безпеці району. Під час засідання обговорили виконання заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них протягом першого кварталу 2018 року та  забезпечення  населених пунктів району джерелами зовнішнього протипожежного водопостачання. За результатами обговорення комісія рекомендувала міському, селищному, сільським головам, ОТГ забезпечити проведення подвірних обходів одиноко-проживаючих громадян та неблагонадійних сімей задля недопущення  виникнення  пожеж в житловому секторі в наслідок порушень правил експлуатації   нагрівальних приладів та електрокомунікацій; до 1 травня 2018 року оновити стенди наочної агітації та розмістити на них інформації стосовно заборони випалювання посуші, правил поведінки на воді та у лісах; до 1 травня 2018 року провести комплекс заходів щодо забезпечення безперешкодного забору води із природних водойм, які знаходяться у населених пунктах та поблизу них, а також влаштування пристроїв для забору води з водонапірних веж.

Розглянувши питання пожежної безпеки у весняно-літній період з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж в екосистемах району, комісія затвердила план попередження та ліквідації пожеж в лісах, на торфовищах та сільгоспугіддях в Рожищенському районі.

Також з наближенням відпочинкового та купального сезону необхідно максимально забезпечити безпеку людей на водних об’єктах району. З цією метою в районі передбачено ряд заходів, зокрема це здійснення організаційної та профілактично-роз’яснювальної роботи серед населення з питань безпеки поведінки на воді, обстеження та очищення від сторонніх предметів на акваторії, відведення для купання людей, обладнання місць масового відпочинку у відповідності з умовами правил охорони життя людей на водних об’єктах України. Міському, селищному, сільським головам, ОТГ необхідно  закріпити в установленому порядку визначені ділянки місцевості поблизу водних об’єктів (ділянки водної поверхні), призначені для організованого відпочинку населення на воді за підприємствами, установами та організаціями, які використовують водойми і прилеглі території з виробничою, оздоровчою чи спортивною метою або для відпочинку громадян.

Рішенням комісії визначене місце масового відпочинку населення на воді – урочище «Чебені» на території Кобченської сільської ради. Тому, Кобченському сільському голові необхідно вжити ряд заходів задля створення, облаштування та належного функціонування місця масового відпочинку населення на водоймі в урочищі «Чебені» до початку купального сезону.                   

                                               

Сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації.

Переглядів 345

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua