22 лютого 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Середа, 14 лютого 2018 09:59

Соціально-профілактична робота на території Пожарківської сільської ради

13 лютого працівники Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю заступника голови райдержадміністрації Інни Сергійчук провели соціально-профілактичну роботу на території Пожарківської сільської ради.

Соціальні працівники здійснили вибіркове обстеження у 6 сім’ях з метою контролю використання коштів соціальної допомоги, яку матері отримують при народженні дитини та одне обстеження умов проживання дитини, яку виховує одинока матір. В трьох сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведено оцінку потреб дітей у соціальних послугах. В ході здійснення профілактичної роботи із батьками перевірено умови їхньої життєдіяльності, надано консультації з питань формування усвідомленого батьківства, виховання дітей без насильства, ведення здорового способу життя та поліпшення взаємин з оточуючим соціальним середовищем. 

олег


В загальноосвітній школі І-ІІ ст. с.Пожарки проведено просвітницько-профілактичний захід на тему: "Розвиток толерантності у підлітків" для учнів 7-9 класів. Мета заходу - формування уявлення про толерантність як універсальний принцип життя людини; виховання толерантності як особистісної якості учнів. Захід проходив у вигляді лекції-тренінгу. Дітям було надано інформацію про поняття толерантності, а також проаналізували агресивну поведінку підлітків, вказали на її прояви та форми, навчили контролювати себе у різних критичних ситуаціях. По закінченню заняття було використано вправи для розвитку комунікативних навичок, поваги і доброго ставлення до інших людей.
Також відбулася зустріч з сільським головою – Григорієм Щиборуком, з яким обговорено питання здійснення соціальної роботи на території Пожарківської сільської ради.

сергійчук та олег

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Переглядів 36

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua