18 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
  Рожище
 

21

Четвер, 08 лютого 2018 12:34

Відбулась апаратна нарада

8 лютого на апаратній нараді у голови райдержадміністрації розглянули питання про надання адміністративних послуг населенню району та про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції.

Під час виступу начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» райдержадміністрації Цюх Лариса Миколаївна зазначила, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 травня 2017 року №205 затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП: відділу державної реєстрації Рожищенської РДА  - 10 послуг; районного сектору управління державної міграційної служби – 1 послуга; відділу міжрайонного управління у Ківерцівському та Рожищенському районах головного управління держгеокадастру у Волинській області - 17 послуг; сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації – 5 послуг; управління соціального захисту населення райдержадміністрації - 6 послуг; Рожищенського районного відділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області – 1 послуга; головного територіального управління юстиції у Волинській області – 25 послуг; Рожищенського районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області – 2 послуги.

лариса

У 2017 році суб’єктам звернень надано 11 688 адміністративних послуг, що на 2 528 послуг більше, ніж у минулому році. Найбільшу частку від загальної кількості наданих послуг становлять послуги районного Відділу Держгеокадастру та послуги відділу державної реєстрації райдержадміністрації.

Ряд адміністративних послуг є платними (це – державна реєстрація права власності на нерухоме майно та інших речових прав на нерухоме майно; державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи; надання відомостей з Державного земельного кадастру тощо). Завдяки цьому до районного та місцевого бюджетів надійшло понад 500 тис. грн., - підкреслила Лариса Миколаївна.

Про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції доповів Кучинський Сергій Ігорович – начальник відділу у Рожищенському районі міжрайонного управління у Ківерцівському та Рожищенському районах  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, який зазначив, що до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Рожищенського району з моменту оголошення про початок антитерористичної операції надійшло 315 звернень  від учасників АТО та членів родин загиблих, за результатами розгляду яких: надано 195 дозволів на розроблення документації із землеустрою, 7 заяв знаходиться  на опрацюванні, 105 відмов.

земля

У 2017 році в районі Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області учасникам АТО та членам сімей загиблих військовослужбовців було надано 11 дозволів на розроблення документації із землеустрою на площу 1,10  га для індивідуального дачного будівництва та затверджено 28 проектів землеустрою і надано у власність земельних ділянок на площу 31,87 га.

З прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 №413 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними», якою Уряд затвердив Стратегію удосконалення управління у сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними, Держгеокадастр та його територіальні органи під час передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність в межах норм безоплатної приватизації повинні формувати перелік земельних ділянок та визначати площу земельних ділянок, яка передається в межах норм безоплатної приватизації на території відповідної області, а саме не більше як 25% від площі земельних ділянок, право оренди на які було продано на території відповідної області у кварталі, що передував поточному кварталу. На офіційних веб-сайтах територіальних органів Держгеокадастру за місцем розташування земельних ділянок оприлюднюється перелік земельних ділянок, які пропонується передати безоплатно у власність у наступному кварталі.

Одним із пріоритетних напрямків роботи Відділу спільно з органами місцевого самоврядування є резервування земельних ділянок для учасників АТО. На сьогодні зарезервовано 71,1 га земель  державної власності. З інформацією та картографічними матеріалами з зазначенням місця розташування земельних ділянок, які зарезервовані для учасників АТО на території Волинської області та можуть бути надані у власність можна ознайомитись на сайті Головного управління Держгеокадастру в області Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., обравши розділ «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей» → «Інформація та альбоми-атласи зарезервованих у Волинській області земельних ділянок для учасників АТО».

Особливу увагу слід звернути на розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 р. № 60-р, в якому вказано про формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в межах, визначених перспективним планом формування територій громад, шляхом проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності з подальшою передачею зазначених земельних ділянок у комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад згідно із статтею 117 Земельного кодексу України. Слід зазначити, що передачі в комунальну власність підлягають усі земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності окрім земель: на яких розташовані будівлі, споруди, інші об’єкти нерухомого майна державної власності; які перебувають у постійному користуванні органів державної влади, державних підприємств, установ, організацій, Національної академії наук України, державних галузевих академій наук.

Сергій Кучинський зауважив, що на сьогодні залишається актуальним питання вилучення частини земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні ДП ДГ «Перше травня» Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН на території Копачівської сільської ради, з метою забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів родин загиблих.  Для розгляду порушеного питання по суті Копачівській сільській раді необхідно повторно надіслати поновлений пакет документів Національній академії аграрних наук України.

Голова райдержадміністрації також наголосила на необхідності врегулювання конфліктної ситуації щодо незаконної вирубки самосіву в урочищі «Мойзики» поблизу с.Башова Копачівської сільської ради.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 325

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua