10 грудня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Грудень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  Рожище
 

21

Четвер, 01 лютого 2018 11:55

Прийомна сім'я - це можливість для дитини жити в родині

Кожна дитина має право на виховання у сімейному оточенні, а батьки зобов’язані створити для своїх дітей належні умови для життя та виховання.

Щодо дітей, які за певних життєвих обставин залишились без батьківського піклування, то обов’язок забезпечення їхнього розвитку й виховання бере на себе держава. Прийомна сім’я – альтернативна форма виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомна сім’я – це сім’я або особа, що не перебуває в шлюбі, яка добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від 1 до 4 дітей на виховання та спільне проживання.

1 лютого в Рожищенській райдержадміністрації відбулася зустріч за круглим столом з прийомними сім’ями району.

пс

До спілкування служба у справах дітей райдержадміністрації, яка організувала цей захід, запросила також спеціалістів різних установ та організацій, діяльність яких пов’язана і є дотичною до потреб і проблем сімей, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

У круглому столі взяли участь голова райдержадміністрації Інна Гайворонська та її заступник Інна Сергійчук, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Шварцкоп, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Ярослав Фандич, директор Рожищенського районного центру зайнятості Лариса Вишневська, інспектор Рожищенського відділення Ківерцівського відділу головного управління національної поліції у Волинській області Андрій Торожнюк.

1 copy

Учасники під час зустрічі обговорили найбільш болючі проблеми функціонування прийомних сімей, отримали консультацію у фахівців з питань, що їх хвилюють, поділилися здобутками та досягненнями прийомних сімей, підбили підсумки роботи за рік, а також підписали щорічний звіт про функціонування прийомних сімей.

звіти

Так, з вступним словом до всіх звернулася начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Жанна Дубчук, яка запросила до діалогу та конструктивного спілкування. Жанна Володимирівна зазначила, що одним з пріоритетних завдань місцевих органів виконавчої влади – знайти родину для кожної знедоленої дитини. А в Рожищенському районі функціонує 3 прийомні сім’ї, в яких виховується 8 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Директор Рожищенського районного центру зайнятості Лариса Вишневська повідомила, що наразі актуальним є питання працевлаштування двох дітей у зв’язку з вибуттям з прийомної сім’ї.

цз

Директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Шварцкоп порушив питання забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема питання постановки на квартирний соціальний облік, а також розповів про порядок оздоровлення зазначеної категорії дітей.

2 copy copy

-Щира вдячність, честь і хвала тим родинам, які вирішили взяти дітей на виховання, – наголосила голова райдержадміністрації Інна Гайворонська.

Відтак, Інна Михайлівна вручила сім'ям солодкі подарунки та побажала присутнім Божого благословення, здоров’я, щоб діти зростали на радість і віддячили добром в майбутньому.

голова цукерки

всі copy copy copy copy

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 728

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua