16 січня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Січень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
  Рожище
 

21

Вівторок, 30 січня 2018 11:52

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

30 січня відбулося засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний виносилися ряд важливих у життєзабезпеченні району питань.

Першим розглянули питання  про підсумки виконання бюджету за 2017 рік. Доповідач, начальник управління фінансів райдержадміністрації Лілія Клебанська, інформувала присутніх про виконання бюджетів усіх рівнів в районі.

клебанська copy copy copy copy

Зведений бюджет району по доходах загального фонду (без врахування субвенцій з державного бюджету) за 2017 рік виконано на 103,6 відсотка. Надійшло власних і закріплених доходів 68392,6 тис.грн, або виконання становить 107,5 відсотка за річним розписом. Базової дотації надійшло 15918,5 тис.грн, або виконано на 100,0 відсотка, додаткової дотації – 19759,7 тис.грн, або 100,0 відсотка, стабілізаційної дотації надійшло 2950,0 тис.грн, або 100,0 відсотка. Доходи спеціального фонду (без врахування трансфертів) виконані на 352,8 відсотка до плану на 2017 рік.

Доповідач акцентувала увагу на тому, що основним джерелом наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло за  2017 рік 38552,8 тис. грн. У порівнянні з минулим роком надійшло даного податку більше на 13661,4 тис.грн. Таке збільшення пояснюється збільшенням мінімальної заробітної плати; підвищенням заробітної плати працівників бюджетної сфери та приватного сектору економіки.

Проблемними питаннями місцевих бюджетів залишається забезпечення своєчасних виплат із заробітної плати працівникам бюджетних установ, здійснення інших соціальних виплат, проведення розрахунків з підприємствами, що надають комунальні послуги та постачають енергоносії. Одночасно належна увага приділяється мобілізації фінансових ресурсів на напрямах, які створюють умови для розвитку галузей бюджетної сфери, удосконалення роботи та поліпшення якості послуг.

Видаткову частину бюджету району за 2017 рік виконано на 98,8 відсотків до річних призначень, при цьому збережено рівень фінансування галузей соціально – культурної сфери в порівняно з минулим роком.

У 2017 році забезпечено повну своєчасну проплату заробітної плати, відсутня заборгованість по соціальних виплатах, відсутня заборгованість за спожиті енергоносії, - підкреслила Лілія Клебанська.

Підсумовуючи, голова райдержадміністрації наголосила на необхідності здійснення постійного контролю за економним та раціональним використанням бюджетних коштів з метою забезпечення у 2018 році виконання бюджетів усіх рівнів за доходами, забезпечення фінансування першочергових видатків та бюджетних програм, недопущення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери та інших соціальних виплат та збоїв у розрахунках за спожиті енергоносії колегія районної державної адміністрації.

Наступним розглянули питання  про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2017 рік. Начальник відділу економіки райдержадміністрації Василь Поторась зазначив, що протягом 2017 року діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району усіх сфер діяльності спрямовувалась на виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку району. В центрі уваги перебували питання виконання пріоритетних завдань Програми щодо забезпечення першочергових потреб мешканців  району, надання допомоги сім’ям загиблих учасників АТО, учасникам АТО, вимушеним переселенцям, зменшення споживання природного газу, енергозбереження, децентралізації, об’єднання територіальних громад, розвитку системи надання адміністративних послуг та підвищення їх якості, закріплення позитивних тенденцій розвитку.

поторась на сайт copy

Так, за підсумками року щодо обсягів реалізації продукції промисловими підприємствами області наш район посідає 5 місце серед районів та міст області. Зовнішньоторговельний оборот товарами району за січень-листопад 2017 року склав 44,8 млн.дол.США.

        Сільськогосподарськими підприємствами всіх форм власності за 2017 рік  вироблено валової продукції сільського господарства  на суму 128,2  млн. грн, що на 6,8 млн. грн більше проти  аналогічного періоду 2016 року.        

Хоча чисельність поголів’я ВРХ в сільськогосподарських підприємствах району зменшилась на 625 голів порівняно з відповідним періодом минулого року і  становить 1800 голів. Та за розвитком галузі свинарства район займає друге місце в області. У порівнянні з минулим роком зросло виробництво мяса та молока.

Понад 30 сільськогосподарських товаровиробників, обробляють біля 20 000 га орендованих сільськогосподарських земель. З орендодавцями заключено майже 10 000 договорів оренди земельних часток (паїв).

Район залишається лідером в області по кількості сімейних (родинних) ферм, що утримують 3 і більше корів.

У 2017 році в районі впроваджено 79 енергозберігаючих заходів. З місцевих бюджетів на вирішення проблем енергозбереження в закладах бюджетної сфери спрямовано 5,9 млн.грн.

Проведено ряд поточних ремонтів та реконструкцій вуличного освітлення населених пунктів району із встановленням ЛЕД світильників, які в цілому розрахунково дадуть річну економію в сумі 254,4 тис.грн.

За 12 місяців звітного року 47 мешканців скористалися Програмою кредитування через «Ощадбанк» енергоефективних та енергозберігаючих заходів.

        На умовах співфінансування з місцевих, районного та обласного бюджетів проведено поточний ремонт доріг на 5-ти об’єктах району, капітальний – на двох.

За кошти  державного фонду регіонального розвитку у 2017 році завершено реконструкцію дошкільного навчального закладу в с.Залісці. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток у 2017 році по відповідних проектах проведено реконструкцію котельні загальноосвітньої школи I—II ст. в с. Пожарки; капітальний ремонт котельні загальноосвітньої школі I-III  ступенів  с.Крижівка;  капітальний ремонт даху загальноосвітньої школи I-III  ступенів  с. Топільно; капітальний ремонт клубу в с. Башова.

Колегія райдержадміністрації відмічає, що головною метою у 2018 році є забезпечення стабільного функціонування економіки району, виконання пріоритетних завдань, показників Програми економічного і соціального розвитку на 2018 рік.

Наступним розглянули питання про стан роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації, виконавчих комітетах  міської, селищної та сільських рад, на підприємствах, в організаціях та установах району за 2017 рік.

- До районної державної адміністрації протягом 2017 року надійшло 1127 звернень, що на 243 звернень більше, ніж за відповідний звітний період 2016 року (884 звернень). З них: 1058 надійшло поштою, що на 202 звернення більше ніж за минулий рік (852). 69 звернень надійшло на особистому прийомі (виїзному) керівників райдержадміністрації, що на  37 звернень більше, ніж за 2016 рік (32), 2 – електронних звернення, 69 звернення надійшло через урядову гарячу лінію, - повідомила головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Ольга Шолкова.

Про стан роботи з розгляду звернень громадян також йдеться у довідці, яка розміщена на офіційному вебсайті райдержадміністрації в розділі «звернення громадян».

Про роботу Дубищенського селищного голови  та очолюваного ним виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади у 2017 році доповів селищний голова Анатолій Дорошенко.  Він зазначив, що Основними завданнями Програми соціально-економічного розвитку території Дубищенської селищної  ради є: забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку території селища, забезпечення надійного функціонування соціальної та виробничої інфраструктури, послідовне зростання рівня життя населення, встановлення дитячого майданчика в центрі селища.

Виконання бюджету Дубищенської селищної ради по доходах за 12 місяців 2017року становить 101,3 відсотка або надійшло 1 880 967,20 грн, з них власних і закріплених доходів по загальному фонду – 383 967,23 грн або виконання становить 106,5 відсотка виконання до призначень на початок 2018 року, спеціальному фонду – 87 771,44 грн або виконання становить 105,6 відсотка до призначень на 01.01.2018 року.

Селищний голова зазначив, що ведеться контроль за енергозбереженням, відсутні борги за використану електроенергію та по заробітній платі працівникам селищної ради та працівникам Дубищенського  ДНЗ, для розвитку підприємницької діяльності, галузі освіти та культури, соціального захисту виконкомом селищної ради створюються усі необхідні умови.

Колегією рекомендовано виконкому Дубищенської селищної ради забезпечити якісне виконання сільського бюджету, на засіданнях виконкому аналізувати його виконання, проводити щоквартальний розгляд Програми соціально-економічного розвитку.

Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Інна Гайворонська та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.  З кожного питання прийняті рішення та будуть видані розпорядження голови райдержадміністрації.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Переглядів 323

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua