18 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
  Рожище
 

21

Вівторок, 16 січня 2018 09:32

Облдержадміністрація: окреслили пріоритети 2018-го

Серед ключових питань оперативної наради в голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, що відбулася сьогодні, 15 січня 2018 року, підбиття підсумків у частині звітної інофрмації щодо Державного фонду регіонального розвитку, освоєння субвенції з Держбюджету на соціально-економічний розвиток територій, функціонування окремих регіональних програм, утворення об’єднаних територіальних громад та передача відповідних повноважень.

Так, Володимир Петрович нагадав, що кошти так званого соцеконому, які надійшли на рахунки розпорядників у 2017-му році – перехідні, а відтак їх продовжать освоювати і цьогоріч. Продовжує працювати й програма підтримки ОТГ. Наразі, до облдержадміністрації уже надійшов проект постанови Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів та перебуває на обговоренні у профільних службах. Працюють і над реалізацією у 2018-му окремих програм, які фінансуватимуть із Державного та місцевого бюджетів.

– Активно зараз працюємо і над питаннями пільгового перевезення автотраспортом. Навйперше це автобуси, міжміські, приміські маршрути. Аби прийняти рішення і внести пропозиції на сесії обласної ради, досконало аналізуємо кількість пільговиків, якість перевезень, маршрути, – це теж одна із великих соціальних програм. Облдержадміністрація вноситиме на сесії питання, пов’язані із відповідними коштами для оздоровлення членів сімей згиблих учасників АТО. Ми починаємо 2018-ий рік з напрацювання, підготовки і впровадження великого комплексу соціальних програм, – повідомив керівник найвищої виконавчої гілки влади в області.

Окрім того, у 2018-му процес утворення об’єднаних територіальних громад поступово завершуватиметься. Найперше працюватимуть із тими районами, де мало ОТГ, або ж немає жодної. Новоутворені ж громади беруть на себе ряд повноважень та включаються у роботу.

Продовжать у нинішньому році і ремонт доріг державного та місцевого значення. За словами Володимира Гунчика, упродовж 2018-2020 років запланували здійснити ремонтні роботи на основних магістралях області. Серед цьогорічних пріоритетів – завершення ремонту дороги Устилуг-Луцьк-Рівне, покращення туристичної інфраструктури у районі Шацьких озер, завершення напрямку Старовойтове-Адамчуки.

– Зараз розпочалася серйозна робота із місцевими струткурами влади, аби врахувати усі пропозиції перевізників, органів місцевого самоврядування. І що дуже важливо: не фінансувати частково, а серйозно підходити до цілих масивів доріг 20-40 кілометрів. Ремонт потрібно робити комплексно, – зауважив Володимир Петрович.

Разом із тим, голова облдержадміністрації звернув увагу присутніх на необхідність відновлення роботи обласного фонду регіонального розвитку, адже минулоріч, з-поміж 300 проектів, поданих до обласної ради, на суму більше 260 млн грн, реалізували лише близько 20-ти.

– Я вважаю, що до цього питання потрібно повернутись. І ті документи, які готували місцеві органи влади, повинні мати право на життя, а не бути лише на папері, – резюмував Володимир Гунчик.

Поміж тим, керівник найвищої виконавчої гілки влади зазначив: у 2018-му потрібно зосередити увагу на обласних комунальних закладах, які потребують грунтовної підтримки. Окрім того, Володимир Петрович закликав підтримувати соціальні ініціативи, яких нині чимало, адже усі вони спрямовані на покращення добробуту і рівня життя волинян.

 

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Переглядів 243

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua