17 серпня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Серпень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  Рожище
 

21

Четвер, 04 січня 2018 17:12

Служба за контрактом – перспективна робота

В Україні триває відновлення боєздатності армії, впровадження нових зразків техніки та озброєння, проведення бойового вишколу. Адже, професійна армія – це вимога часу, оборона громадян під час бойових дій, захист цілісності території.

Процес створення боєздатного війська передбачає укомплектування особового складу. Військовослужбовець за контрактом – це надважлива ланка складного механізму, боєздатності бригади загалом, і кожного підрозділу зокрема.

Військовослужбовець за контрактом – це відповідальна, мотивована, активна й ініціативна людина, здатна проявити себе у військовому житті.

Служба за контрактом сприяє активному  кар’єрному росту в армії, адже саме так працює контрактна армія не лише в Україні, але й в усіх розвинених країнах світу. Сьогодні військовослужбовці за контрактом  добре мотивовані, мають бойовий досвід. Це надійна опора, фундамент підрозділу і запорука його боєздатності.

На сьогодні створена і постійно вдосконалюється система соціального захисту військовослужбовців, які служили за контрактом. Громадяни, що проходять військову службу за контрактом, отримують всі належні їм виплати та пільги, їх розмір залежить від посади та вислуги років. Всі військовослужбовці забезпечені необхідними для служби речами,  безкоштовним медичним обслуговуванням, пільговим відпочинком разом з членами сім’ї в санаторіях Міністерства оборони України, безкоштовним харчуванням, мають право навчатися у вищих військових навчальних закладах.

ІНФОРМАТИВНО:солдат першого року служби отримує заробітну плату понад 7 тис. грн, офіцер – від 9 тис грн. При виконанні завдань за призначенням в районі проведення Антитерористичної операції є система надбавок, а це 10 тисяч гривень за виконання завдань на першій лінії оборони і 4 тис.500 грн – на другій лінії.

Чимало потенційних військовослужбовців хочуть служити  поблизу від свого дому і родини. Наразі така можливість є.

Військові, які мають бойовий досвід та велике бажання служити Батьківщині, завжди можуть звернутися у військову частину. Якщо там є  вакантні посади за прямою військово-обліковою спеціальністю, то можна одразу підписати контракт. Під час співбесіди командири військових частин особисто спілкуються з особами, які мають намір підписати контракт, щоб пересвідчитися, що кандидат відповідатиме займаній посаді, адже свідомий вибір військової професій – дуже відповідальне рішення.

Наразі налагоджена співпраця з військовими комісаріатами, там теж зацікавлені в тому, аби на службу приходили свідомі, відповідальні, вмотивовані й цілеспрямовані громадяни, адже ціль у всіх нас  одна: професійна, боєздатна армія, яка може надійно захистити свою державу, її цілісність та суверенітет.

Хто виявить бажання - звертатися в  Рожищенський РВК. Тел. (03368) 2-14-84, 0966407402

Рожищенський районний військовий комісаріат.

Переглядів 142

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua