10 грудня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Грудень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  Рожище
 

21

Четвер, 21 грудня 2017 17:11

В райдержадміністрації проаналізували стан злочинності та визначили заходи для запобігання правопорушенням

Старший інспектор Володимир Поліщук під час засідання колегії райдержадміністрації проінформував присутніх про стан профілактичної роботи із запобігання і розкриття злочинів та адміністративних правопорушень за 11 місяців 2017 року.

Він повідомив, що службова діяльність поліції спрямована на забезпечення прав і свобод кожного громадянина, його безпеку та захист від злочинних посягань. Щоб запобігти розвитку правопорушень, в тому числі кримінальних,  важлива активна співпраця поліції з населенням району.  

Протягом 11 місяців 2017 року в чергову частину Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області надійшло 3473 заяв, повідомлень та іншої інформації про правопорушення. У 2016 році таких повідомлень було 3735, що на 262 більше, ніж у цьому році. Тобто йде тенденція до зниження чисельності правопорушень. На сьогодні всього в провадженні Рожищенського відділу перебуває 421 кримінальне правопорушення. Найчастіше це крадіжки та шахрайство. Недопущено скоєння таких злочинів, як розбої із застосуванням зброї, грабежі та вимагання. В районі скоєно подвійне вбивство в селі Рудка-Козинська, воно ще не розкрите. Слідство у цій справі триває, - повідомив Володимир Поліщук.

Злочину можна запобігти, якщо проводити активну профілактичну роботу з людьми, які перебувають в групі ризику. Саме від ефективності профілактичної роботи поліції з громадянами і залежить стан правопорядку на території району.

З метою запобігання рецидивній злочинності такі заходи вживаються до осіб раніше судимих. Встановлено контроль за їх поведінкою, способом життя, проводиться адміністративний нагляд за місцем проживання.

Станом на 1 грудня 2017 року встановлено 11 адміністративних наглядів, продовжено – 2.

У нічний час здійснюється перевірка місцевих розважальних закладів з метою виявлення неповнолітніх, які перебувають там без супроводу батьків, незаконної торгівлі спиртним, зберігання, розповсюдження та вживання наркотиків. За результатами здійснених перевірок до адміністративної відповідальності притягнено 1 особу за ст.44 КУпАП - незаконне виробництво чи зберігання наркотичних засобів в невеликій кількості.

- На неповнолітніх району складено 20 адміністративних протоколів: за ст. 178 ч.1 КУпАП – розпивання спиртних напоїв в громадських місцях – 9; за  ст..175-1 ч.1 КУпАП - куріння тютюнових виробів в заборонених місцях – 1; ст..173 КУпАП дрібне хуліганство – 7; ст.182 КУпАП порушення правил дотримання тиші – 1; ст.. 51 КУпАП дрібна крадіжка – 2, - інформував старший інспектор Володимир Поліщук.

DSCN5154

На профілактичному обліку в підрозділі ювенальної превенції Рожищенського ВП перебуває 7 неповнолітніх та 4 дорослих за скоєння злочинів та адміністративних правопорушень.

За результатами обговорення голова райдержадміністрації Інна Гайворонська доручила працівникам поліції організувати та забезпечити здійснення цільових оперативно-профілактичних операцій, спрямованих на запобігання, виявлення і припинення протиправної діяльності злочинних груп та окремих осіб, що порушують чинне законодавство.

- Потрібно проводити додаткові заходи з посилення протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, недопущення їх поширення через соціальну мережу Інтернет, продовжувати проводити роз’яснювальну роботу серед населення про заборону та шкідливість вживання таких засобів. В населених пунктах району проводити рейди з метою виявлення осіб, котрі займаються незаконним збутом сурогатного алкоголю, а також з метою профілактики скоєння різного роду кримінальних та адміністративних правопорушень. На сьогодні це не просто, адже кількість дільничних інспекторів зменшилася, лише 4 штатні одиниці обслуговують район. Однак, спільна робота поліції з сільськими радами щодо профілактики правопорушень має здійснюватися постійно, - зауважила Інна Гайворонська.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Переглядів 238

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua