17 січня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Четвер, 21 грудня 2017 16:37

Заступник голови райдержадміністрації провела виїзний прийом

Заступник голови райдержадміністрації Інна Сергійчук 20 грудня провела виїзний прийом на території Навізської та Сокілської сільських рад. Мешканці сіл зверталися з проханням надання допомоги на лікування, вирішення соціально-побутових питань. В селі Навіз заступник голови райдержадміністрації відвідала фельшерсько–акушерський пункт та загальноосвітню школу. В обох комунальних закладах є проблеми з системою опалення.

 На прийом прийшли небайдужі, активні жителі сіл, яких цікавило питання перспективи об’єднання територіальних громад. Заступник голови надала роз’яснення щодо умов роботи бюджетних установ в майбутній територіальній громаді, акцентувалося на активній громадянській позиції мешканців громад, оскільки саме вони є рушійною силою об’єднання територіальної громади на меті якої добробут та благополуччя мешканців сіл.

DSCN0111

DSCN0106

Окрім того, в сільські ради привезли новорічні подарунки дітям учасників бойових дій (учасників АТО), які в силу певних причин не змогли приїхати особисто на казкову виставу в РД «Просвіта».

Під час виїзного прийому заступник голови разом з працівниками служби у справах дітей відвідали сім’ю, яка перебуває на обліку.

DSCN0081

DSCN0089

DSCN0096 copy

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Переглядів 76

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua