16 грудня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Грудень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  Рожище
 

21

П'ятниця, 15 грудня 2017 13:28

Здоров’я та комфорт корів – хороший дохід ферми

13 грудня 2017 року за підтримки департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації на базі Рожищенського коледжу ЛНУ ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького відбувся семінар – нарада на тему «Менеджмент стада та ведення селекційно-племінної роботи в молочному скотарстві».

Європейський досвід під час семінару переймали спеціалісти структурних підрозділів агропромислового розвитку райдержадміністрацій, районні зоотехніки-селекціонери, техніки штучного осіменіння сільськогосподарських тварин, представники фірм, наукових установ, партнери аграріїв.

Відкрив семінар заступник  директора  департаменту агропромислового розвитку Юрій Юрченко. Він підбив підсумки роботи галузі тваринництва області, проінформував присутніх про основні її показники. Він наголосив, що в господарствах області виробляється достатня кількість молока, аби задовольнити потреби волинян.

- На сьогодні середньорічний показник надою на корову в господарствах області становить 8 тис. літрів, - підкреслив Юрій Юрченко.

Виконавчий директор Difco International BV, керівник проекту «Нідерландсько-український молочний центр» Рене Кремес презентував присутнім Концепцію сигналів корів.

В основі Концепції – здоров’я та комфорт корів.

- Перш за все – уникнення стресу для тварин. Корова повинна бути щасливою, а ми повинні чітко розуміти чого вона хоче, - пояснив Рене Кремес.

Розробники Концепції виділяють 6 основних потреб корови та в комплексі називають їх «діамантом сигналів корів». Це і якісний корм, чиста вода, м’яка підстилка, простір, свіже повітря та достатня кількість світла. Усе це є на пасовищах, проте, цього не просто досягнути у тваринницьких приміщеннях.

Рене Кремес детально пояснив, як зробити комфортними умови перебування корів у тваринницьких комплексах, протестувати їх насобі.

Друга частина семінару-навчання проходила у двох секціях.

Слухачі першої продовжили спілкування з Рене Кремесом. Зокрема, дізналися про голландську компанію CRV, яка є 3 в світі з експорту спермопродукції. Генетична мета: отримати корову з продуктивним довголіттям та правильним типом екстер’єру.

Присутні також дізналися як генетичний потенціал корів впливає на дохід підприємства.

У другій секції працював викладач Державного навчального закладу «Школа підвищення кваліфікації спеціалістів по розведенню сільськогосподарських тварин та племінній справі» Анатолій Балахович.

Лектор розповів про основи ветеринарної гінекології та вимоги до штучного осіменіння тварин, про заходи з підвищення заплідненості корів і телиць, а також про технології роботи з ідентифікованою спермопродукцією.

DSCN4866

DSCN4875

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Переглядів 250

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua