10 грудня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Грудень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  Рожище
 

21

П'ятниця, 08 грудня 2017 19:17

В районі триває Всеукраїнський тиждень права

В Рожищенському районі продовжують інформувати населення щодо прав та свобод людини і громадянина. Роз'яснювальні групи працюють у навчальних закладах та соціальних установах району у складі: Андрія Торожнюка  – старшого інспектора ювенальної превенції Рожищенського ВП Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області; Олега Шварцкопа - директор Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Оксани Кузьміч - головного спеціаліста юридичного відділу апарату райдержадміністрації; Лілії Негодюк - старшого інспектор Рожищенського відділення з питань пробації Західного РР МРУ з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції; Сергія Лясковського - начальника Рожищенського бюро правової допомоги Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Мар’яни Дем’янчук - спеціаліста Рожищенського бюро правової допомоги Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Олега Пальчика – завідувача районного сектору РС УДВС у Волинській області; Назарія Німого - інспектора Рожищенського відділення з питань пробації Західного РР МРУ з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції; Олександра Лавренюка - дільничого офіцер поліції Рожищенського ВП Ківерцівсьького ВП ГУНП у Волинській області.

Відбулася зустріч з учнівською молоддю Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького у гуртожитку, за місцем проживання студентів та в рамках навчального процесу в коледжі.

Студентів інформували про права та обов’язки неповнолітніх осіб, а також про відповідальність у разі їх порушення. Крім того, в рамках акції «16 днів проти насильства» працівники Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповідали як запобігти насильству. Ознайомили з чинним законодавством, яке передбачає покарання у разі застосування будь яких форм насильства до людини і громадянина. Студенти були активними, брали участь в обговоренні та задавали питання, які стосуються охорони прав, свобод громадян, та передбачену відповідальність за їх порушення.

IMG 20171207 180418

IMG 20171207 180442

Вже вдруге для школярів в рамках Всеукраїнського тижня права відчинив свої двері Рожищенський районний суд. Підростаюче покоління повинно усвідомлювати, що за скоєння злочину передбачене покарання, яке визначається  згідно чинного законодавства в залі суду. Найкраща профілактика – досвід, тож екскурсію для учнів 8,9 та 10 класів ЗОШ №2 м. Рожище провів особисто голова Рожищенського районного суду Іван Сіліч. Він розповів про те, що юний вік не допоможе уникнути відповідальності у разі вчинення правопорушень. В деяких випадках за своїх дітей доведеться відповідати батькам, проте існує законодавство, яке дозволяє застосовувати покарання і для підлітків. Суддя розповів в подробицях за які злочини неповнолітніх можуть притягнути до адміністративної та кримінальної відповідальності. Учням продемонстрували залу суду, розповіли про етапи судового процесу, дозволили бути присутнім під час засідання, побачити суд в дії та усвідомити: ігри з законом – небезпечні.

Після завершення засідання школярам провели екскурсію приміщенням суду, продемонстрували камеру досудового тримання підсудних у кримінальних справах.

Юридичний відділ апарату райдержадміністрації.

Переглядів 247 Останнє редагування Субота, 09 грудня 2017 13:16

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua