16 липня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Липень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  Рожище
 

21

Вівторок, 08 серпня 2017 16:26

В райдержадміністрації провели апаратну нараду

Чергова апаратна нарада відбулася в райдержадміністрації. Під час засідання учасники розглянули важливі питання, які потребують вирішення. Першим заслухали про роботу архівного відділу райдержадміністрації. Начальник Ірина Гамула в подробицях розповіла про роботу відділу. Зокрема, вона зазначила, що робота архівного відділу здійснюється відповідно до статті 28 Закону України «Про національний архівний фонд та архівні установи» .

Наразі на зберіганні в архівному відділ знаходиться 98 фондів, 5336 справ за 1941-2015 роки А це управлінські документи – 4791 справа, тривалого зберігання та особового складу – 530 справ, особового походження – 15 справ. Також до архівного відділу передають документи інші юридичні особи району.

DSCN2932

Відділ забезпечений 2 архівосховищами, загальною площею 45,6 м.кв. Проводиться регулярна робота для збереження історичної пам'яті про суспільно-політичний стан, освітній і культурний розвиток район, для цього здійснюється комплектування відділу архівними документами. З початку 2017 року до архівного відділу на державне зберігання було прийнято 120 од.зб. управлінської документації, за 2011-2015 роки всі справи було закартоновано.

Для здійснення контролю за станом діловодства та архівної справи на підприємствах, в установах та організаціях у зоні комплектування архівним відділом у 2017 році були проведені 2 комплексні перевірки у Навізьскій та Вічинівській сільських радах, та 1 контрольна перевірка у Любченській сільській раді.

Відділом було надано консультативно-методичну та практичну допомогу 14 працівникам діловодних служб з питань упорядкування документів, складання номенклатур справ,  описів, актів на вилучення документів для знищення, інструкцій з діловодства, положень про архівні підрозділи та експертні комісії.

Ірина Гамула зауважила, що сільські ради не поспішають здавати в архів документи. Це зумовлює втрату важливих документів, які можуть стати просто необхідними з часом. У час впровадження адміністративної реформи вона закликала представників сільських рад привести до ладу документацію та передати її в архів.

Другим розглянули питання про санітарно-епідемічну ситуацію в районі. Завідувач Рожищенського районного лабораторного відділення міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Микола Демидюк розповів про ретельний моніторинг та реєстрацію інфекційних хвороб та спалахів.  Зокрема у першому півріччі 2017 року інфекційними хворобами захворіло 1585 осіб, з них – 852 дітей. Однак ця цифра є свідченням того, що у порівнянні з аналогічним перодом минулого року інфекційна захворюваність в районі знизилась на 46,8%. Це зумовлено тим, що зменшилась кількість людей, які перехворіли на гострі респіраторні вірусні інфекції.

DSCN2936

В першому півріччі в районі зареєстровано 34 випадки на гостру кишкову інфекцію, де 58% захворілих – діти до 17 років. Зазвичай причина хвороби – неякісні продукти харчування такі як риба, овочі, фрукти, молочні продукти  придбані в магазинах та на ринку. Також в деяких випадках до кишкових інфекцій призвели відвідування закладів громадського харчування.

У цьому році ще не зареєстровано таких хвороб як кір, краснуха, дифтерія, поліомієліт, правець, сказ, тифи, паратифи.  Однак збільшилася кількість випадків захворювання на туберкульоз.  Ця хвороба належить до інфекцій, які розповсюджуються крапельним шляхом і є дуже заразною.  У цьому році зареєстровано 15 нових випадків захворювання на туберкульоз. З них – 14 дорослих, 1- підліток.

Крім того в районі зареєстровано 1 випадок захворювання на кашлюк, 1 випадок – мононуклеоз, 4 випадки скарлатини.  На кашлюк захворіла дитина, яка не отримала повний курс щеплень проти цієї недуги.

В районі, та й в Україні в цілому відбувається черговий прогнозований епідемічний підйом захворюваності на кір, який пов'язаний  із низьким охопленням профілактичними щепленнями дітей. Наразі зареєстровано 735 випадків захворювання та 7 спалахів на кір в 15 регіонах України. Найбільше хворих в Одеській та Івано-Франківській області.

Враховуючи ситуацію в Україні, появу хворих на кір очікується і в районі. Медична та профілактична  служби знаходяться в стані  підвищеної готовності  до можливих епідускладнень.

Що стосується бактеріологічного дослідження води, то там ситуація значно краща. Лише 4 проби води показали, що вода не відповідає санітарним нормам.

Всі голови сільських рад про результати аналізів повідомлені.

Також проводиться соціально-гігієнічний моніторинг в дитячих садках та лікувально-профілактичних установах. Досліджувалась харчова продукція  та її термічна обробка. Показники в нормі.

За результатами наради голова райдержадміністрації дала відповідні доручення.

Переглядів 361 Останнє редагування Середа, 09 серпня 2017 09:31

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua