17 грудня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Середа, 12 липня 2017 11:05

Відбулася апаратна нарада в райдержадміністрації

Відбулася чергова апаратна нарада в райдержадміністрації. На розгляд винесли такі питання: про роботу сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації та про роботу відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Волинській області.

Доповідач з першого питання, завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Валентин Кузавка повідомив про те, що сектор проводить свою роботу згідно чинного законодавства. Видано 138 будівельних паспортів, з них 91 під нове будівництво індивідуальних житлових будинків з господарськими будівлями та спорудами. 47 на реконструкцію індивідуальних житлових будинків,  підготовлено та видано 278 висновків до технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, видано 21 умов та обмежень на забудову земельних ділянок, 9 паспортів прив’язки для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, розглянуто 25 містобудівних розрахунків на будівництво об’єктів громадського призначення, 15 детальних планів територій.

DSCN2698

Відбулася перевірка делегованих повноважень органів виконавчої влади у Городинівській, Руднянській, Любченській, Березолуківській, Ясенівській, Щуринській, Доросинівській, Залісцівській, Копачівській, Немирській сільських радах.

В 2016-2017 році розроблено детальні плани територій під житлові масиви в селах Топільно, Єлизаветин та під окремі земельні ділянки на території Рожищенської міської, Городинівської, Топільненської, Носачевичської, Сокілської, Руднянської та Рудко-Козинської сільських рад.

Була розроблена Програма розроблення планувальної документації району, а саме на розроблення схеми планування району та 22 липня 2016 року районній раді було подано проект цієї програми. Рішення підтримали,тож на реалізацію програми виділили кошти в сумі 278 тис.грн. Після виділення коштів Рожищенською райдержадміністрацією було заключено договір з ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут «Укрцивілбуд» на виконання цих робіт. На разі розроблено комплексну оцінку території, стратегія розвитку території, її функціональне зонування, прогноз соціально-економічного розвитку. Зараз сектор продовжує збір вихідних даних до схеми панування району.

Також, на сьогодні завершили вносити зміни до генеральних планів с. Пожарки, с. Валер’янівка, с. Ольганівка. Проводяться проектні роботи по розробленні генеральних планів с. Копачівка, с. Олександрівка, с. Тростянка, с. Підліски, с. Башова, внесення змін до генеральних планів смт.Дубище, с.Носачевичі.

Наступним розглянули питання про роботу відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Волинській області.

Доповідач Роман Коритнюк, начальник Рожищенського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області. Він повідомив, що державними виконавцями відділу завершено 1041 виконавчих проваджень на суму 13 620 567 грн. з яких в користь держави 777 виконавчих проваджень на суму 1571 374  грн.

Під час проведення виконавчих дій державними виконавцями відділу у першій половині 2017 року усього стягнуто 879 666 грн, яких в користь держави 286 465 грн.

В межах відкритих у відділі виконавчих проваджень державними виконавцями стягнено витрати на проведення виконавчих дій в сумі 37 279 грн. та виконавчого збору в сумі 85 366 грн.

Переглядів 238

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua