24 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Вівторок, 27 червня 2017 14:34

В райдержадміністрації провели апаратну нараду

Відбулася чергова апаратна нарада в голови райдержадміністрації. Під час засідання учасники розглянули два актуальні для району питання.

Жанна Дубчук, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації розповіла про стан злочинності неповнолітніх та здійснення профілактичних та право виховних заходів щодо її попередження.

DSCN2604

Вона зазначила, що профілактична робота з неповнолітніми є актуальною та важливою тепер, адже діти, які опинилися у складних життєвих обставинах схильні до вчинення кримінальних злочинів. Відтак, злочин скоїло вперше 9 неповнолітніх та 2 – повторно у віці від 15 до 17 років. Це діти з неповних сімей, або батьки яких перебувають закордоном на заробітках. Це свідчить про низьку виховну функцію з боку батьків та осіб, що їх заміняють.

DSCN2610

Більшість злочинів діти вчинили на вулиці, було три випадки з проникненням до житла.  Така ситуація змусила відповідні служби посилити профілактичну роботу.

В районі затвердили заходи з виконання Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини», яка забезпечує можливості для всебічного розвитку дитячої особистості, відновлення системи правового навчання.

З метою зменшення росту дитячої злочинності службою у справах дітей райдержадміністрації в лютому 2017 року розроблено графік проведення роз'яснювальної та попереджувальної роботи в загальноосвітніх школах району працівниками служб у справах дітей райдержадміністрації спільно з ВПГУНП України у Волинській області та прокуратури.

Систематично в районі спільно з працівниками поліції, органами місцевого самоврядування проводяться профілактичні рейди з метою виявлення неповнолітніх, які схильні  до вчинення протиправних дій, які залишили сім'ю. У 2017 році проведено 27 таких рейдів, виявлено 5 дітей, з них 2 самовільно залишили сім'ю та навчальний заклад , 3 – залишились без батьківського піклування. Всіх дітей направлено в обласний притулок для дітей.

За результатами проведеної роботи до Рожищенського відділення ВП ГУНП у Волинській області підготовлено та направлено матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності 9 батьків за ст.. 184КУпАП за неналежне виховання. З неповнолітніми проводиться профілактична робота щодо недопущення рецидиву.

У навчальних закладах району також проводиться право виховна робота, інформував про це присутніх начальник відділу освіти та молоді Ігор Кузава. Він зазначив, робота учнівських та педагогічних колективів спрямована на виконання заходів профілактики правопорушень та злочинів серед школярів, попередження бездоглядництва та бродяжництва дітей, своєчасне виявлення неблагополучних сімей і надання їм психолого-педагогічної допомоги.

DSCN2608

В кожній школі створена Рада профілактики, яка слідкує за дотриманням правил поведінки і правопорядку учнями в урочний час, проводяться Дні профілактики.

Одним із ефективних способів попередження негативних тенденцій в учнівському середовищі є робота з батьками. Адже саме вони найбільше зацікавлені бачити своїх дітей соціально  захищеними.

Наступним обговорили питання Про підсумки проведення призову громадян на військову службу. Він повідомив про відправку молодого поповнення у війська за 2015-2017 роки. Зокрема, восени 2015 року на військову службу мали б призиватися 22 особи. З них лави армії поповнило 14. Під час весняного призову 2016 року на службу в Збройних силах України поступило 28 чоловік, а під час осіннього – 16. У 2017 році військову службу проходять 15 осіб.

DSCN2615

Також, він розповів про прогноз на осінній призов 2017 року. Підлягають призову на строкову військову службу – 288 осіб, не підлягають – 270, отримають відстрочку від призову – 238 осіб. З них: за сімейними обставинами – 20 осіб, для продовження освіти – 146 осіб, за станом здоров'я – 15 осіб, за інших обставин (за рішенням ОПК, в т.ч тим, кому не виповнилось 20 років) – 57 осіб.  Непридатними до військової служби визнали 32 особи, 70 осіб – ухиляються від  призову.

Переглядів 303

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua