24 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

П'ятниця, 23 червня 2017 08:49

Вітання голови райдержадміністрації з Днем державної служби

Вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби!

Роль державної служби в процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави важлива і актуальна постіно, адже державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє певними повноваженнями, а також несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Основними цілями і завданнями державної служби в Україні є сприяння незмінності конституційноголаду, створення умов для відкритого громадянського суспільства, захист прав і свобод людини і громадянина, а також забезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади, відповідно до їх завдань, повноважень і компетенції.

  В цей день хочу побажати вам міцного здоров’я, миру,  нехай ваші дії будуть мудрими, а зроблена робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаю, щоб кожен день Вашого професійного життя був щасливим і радісним, оминали труднощі, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою, голова райдержадміністрації Інна Гайворонська

Переглядів 227

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua