24 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

П'ятниця, 16 червня 2017 15:32

Відбувся семінар для опікунів та піклувальників району

Діти сироти та позбавлені батьківської опіки – особливі, адже потребують значної уваги, любові та підтримки зі сторони осіб, які ними опікуються. Щоб сприяти опікунам у вихованні дітей, допомогти вирішити проблеми які виникли, або можуть виникнути, для опікунів та піклувальників служба у справах дітей райдержадміністрації провела семінар – навчання у районному центрі зайнятості.

У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Інна Сергійчук, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Жанна Дубчук, начальник сектору превенції Рожищенського відділення поліції Петро Павлюк, директор Рожищенського районного центру зайнятості Лариса Вишневська, директор РЦСССДМ Олег Шварцкоп, головний спеціаліст відділу освіти та молоді райдержадміністрації Світлана Перепенко.   

Під час семінару розглянули важливі та актуальні питання. Зокрема йшлося про соціальний захист дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, права та обов’язки осіб, які взяли на виховання дітей цієї категорії; про порядок призначення соціальної допомоги на дітей опікунам/піклувальникам, прийомним батькам; про проведення профілактично-роз’яснювальної роботи в сім’ях з метою формування правової культури щодо запобігання вчиненню протиправних дій; про відпочинок та оздовлення дітей-ситріт та дітей позбавлених батьківського піклування під час літніх канікул; про порядок переоформлення майна; про надання послуг районним центром зайнятості щодо працевлаштування та навчання дітей; про надання соціальних послуг центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Переглядів 334

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua