24 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Четвер, 15 червня 2017 16:06

На Волині провели другий тур конкурсу «Кращий державний службовець»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 13 червня 2017 року у Волинському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся другий тур щорічного конкурсу «Кращий державний службовець» серед працівників місцевих державних адміністрацій Волинської області.

У конкурсі змагалися державні службовці – працівники обласної та районних державних адміністрацій у двох номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст».

Щодо випробувань другого туру Конкурсу, то вонивідбувалися у три етапи:

перший етап – співбесіда з питань державного управління; другий етап  –виконання конкурсного завдання з питань службової етики, етикету та іміджу державного службовця; третій етап – публічні виступи учасників з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління.

Переможців визначатиме організаційний комітет із проведення другого туру конкурсу в області, утворений наказом Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях від 6 квітня 2017 року №17-од. Варто зауважити, що співголовами організаційного комітету є начальник міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях Олег Лавренчук та начальник управління персоналом апарату Волинської обласної державної адміністрації Зінаїда Гордієнко.

На разі, щоправда, імена переможців та кращих учасників конкурсу не повідомляють. Вони стануть відомі лише під час урочистостей з нагоди Дня державної служби. Тоді ж вручать і нагороди.

До слова, на волинських переможців другого туру восени чекатиме третій тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який відбудеться у місті Києві. Відтак, представники від нашого регіону візьмуть участь у змаганнях серед працівників обласних і районних державних адміністрацій України у номінаціях «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст»,відповідно.

Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях. 

Переглядів 281

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua