24 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Вівторок, 13 червня 2017 15:43

В районі провели семінар з ведення військового обліку

13 червня в райдержадміністрації відбувся семінар для відповідальних осіб за ведення військового обліку структурних підрозділів РДА, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району.

Розпочала семінар голова Рожищенської райдержадміністрації Інна Гайворонська. Вона наголосила, наскільки зараз актуально та важливо правильно проводити військовий облік громадян України в умовах сьогодення.

Перед учасниками семінару виступили начальник відділу управління персоналом райдержадміністрації Тетяна Корнатовська. Вона розповіла про ведення військового обліку військовозобов'язаних та призовників в установах, організаціях та на підприємствах. Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Олена Дацюк інформувала присутніх про бронювання військовозобов'язаних.

DSCN2132

Практичну частину семінару щодо роботи з картками первинного обліку провели заступник військового комісара-начальник мобілізаційного відділення Олександр Мяло та відповідальний працівник Рожищенського районного військового комісаріату Людмила Чонка.

Переглядів 331

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua