24 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Вівторок, 13 червня 2017 15:35

Провели апаратну нараду в голови райдержадміністрації

13 червня відбулася чергова апаратна нарада в голови райдержадміністрації На порядку денному розглянули два питання: про стан надходження податків і зборів від платників податків району та про стан надання медичної допомоги дитячому населенню району.

З першого питання доповідав Анатолій Кривов'язюк, заступник начальника Луцької ОДПІ начальник Рожищенського відділення. Він повідомив про надодження платежів бюджетів різних рівнів.

DSCN2114 copy

Протягом січня-травня 2017 року до зведеного місцевого бюджету в Рожищенському районі надійшло 26,7 млн.грн. податкових платежів, що адмініструють ся органами державної фіскальної служби, в тому числі 24,1 млн.грн. або 90,3%, як доходи рад району. Це дозволило забезпечити виконання районного бюджету на 123%, міського – на 147,7%, селищного – на 170,4% та бюджети сільських рад на 136,4%. В цілому додатково надійшло до визначених призначень 5,5 млн. гривень тому числі до районного 2,6 млн.грн доходів за рахунок надходження податку з доходів фізичних осіб. Додаткові поступлення в розмірі 1,1 млн грн.. надійшло плати за землю, 1,3 млн грн. надійшло від платників єдиного податку.

Окремі підприємницькі структури створюють позитивний податковий клімат в районі. До таких належить ТЗОВ «Цунамі» та ТДВ «Рожищенський сир завод», які з початку року відрахували до районного бюджету майже п'яту частину загальних надходжень. Товариства декларують високий рівень середньомісячної заробітної плати, сплата податку має системний ріст збільшення. Досить стабільними і вагомими є є суми податків з доходів працівників підприємств фінансової групи «Хадеа стіл компані», філії «Обленерго», товариства «Чебені плюс», «Гірсам», «Волиньзернопродукт», СВК ім..Ватутіна та підприємства «Рожищеагроліс».

До бюджетів місцевих рад надійшло 3,4 млн.грн єдиного податку від суб'єктів малого підприємництва, з яких 2,5 млн грн. від фізичних осіб. Крім того сільські бюджети отримали 0,6 млн.грн податку від сільськогосподарських товаровиробників.

Наступним розглянули питання про стан надання медичної допомоги дитячому населенню району. Доповідачів було двоє. Заступник головного лікаря КЗ «Рожищенський районний ЦПМСД» розповіла про те, як маленькі пацієнти отримують первинну медичну допомогу, яку надають 7 кваліфікованих лікарів. Вона зазначила, що дитяча смертність в районі є нижчою, ніж загалом по області і складає трохи більше 6%. В основному діти помирають від вроджених вад, які є несумісні з життям.

DSCN2122

На обліку перебуває 190 дітей інвалідів, які двічі на рік оглядаються сімейним лікарем та вузькими спеціалістами. На повному медичному державному забезпеченні перебувають діти з важкими захворюваннями.

КЗ «Рожищенський районний ЦПМСД» має труднощі з вакциною, її кількість є недостатньою.

У зв’язку з випадками захворювання на ботулізм в регіонах України, учасник наради – голова районної ради Андрій Музика поцікавився наявністю сироваток проти ботулізму та сказу в медичних закладах району.

Співдоповідач Віктор Редзій, головний лікар Рожищенської районної лікарні повідомив що, наразі таких сироваток не має, оскільки державна реєстрація в Україні сироватки проти ботулізму відсутня, ліків не має не лише в районі – по всій Україні.

Також Віктор Редзій повідомив, що в центральній районній лікарні медична допомога  дитячому населенню надається  як в амбулаторних так і стаціонарних умовах.

DSCN2127

Розпочинається медичний супровід даної категорії населення вже під час народження в пологовому відділенні. Так, протягом 2017 року народилося    147 дітей, що на 40  менше, ніж за відповідний період 2016 року. Практично всі пологи відбуваються за участю лікаря-неонатолога, який оцінює стан новонародженого та в разі необхідності надає кваліфіковану медичну допомогу.

В пологовому відділенні проводиться обов’язкове щеплення вакциною БЦЖ.

Стаціонар центральної районної лікарні працює в кругло добовому режимі, що дає змогу своєчасного надання необхідної допомоги маленьким пацієнтам. Так, у 2016 році на приймальне відділення звернулося  1347  дітей, з яких 690  госпіталізовано, 657 дітям надано необхідний об’єм медичної допомоги безпосередньо на приймальному відділенні. З усіх госпіталізованих  48  дітям  проведено оперативні втручання, 83 дітей проліковано в інфекційному відділенні, 559 в педіатричному відділенні центральної районної лікарні.

Якнайшвидшому одужанню хворих дітей сприяють умови, які створені в дитячому відділенні ЦРЛ після проведення капітального ремонту, загальна кошторисна вартість якого становила   1 млн. 765 тис. 457 грн.

 Робота, щодо створення комфортних психо-емоційних умов під час  лікування дітей в центральній районній лікарні продовжується.

Комісією Міністерства охорони здоров’я України Рожищенська ЦРЛ  вже двічі підтвердила статус «Лікарня доброзичлива до дитини».

За результатами розгляду питань на нараді голова райдержадміністрації дала відповідні доручення.

Переглядів 315

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua