24 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Середа, 31 травня 2017 14:15

«Твоє професійне майбутнє»

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей з метою  активізації пізнавально-мотиваційної  сфери старшокласників, розширення обізнаності у світі професій та  свідомого професійного вибору  у сучасному світі професій, у Рожищенському центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний захід для дітей району пільгових категорій.

дівчинка і хлопці за столом

Захід відбувся за участі заступника голови райдержадміністрації Інни Сергійчук, представників центру зайнятості, служби у справах дітей райдержадміністрації. Вони привітали дітей з Днем захисту дітей та зазначили важливість правильного вибору професії, а також побажали реалізації усіх бажань та можливостей у майбутньому дорослому житті.

привітання

Під час зустрічі  заступник начальника відділу надання соціальних послуг Рожищенського центру зайнятості  Валентина Трачук увагу молоді привернула до необхідності посилення власної активності щодо пізнання своїх природних професійних задатків та співставлення з вимогами до обраної професії, розповіла присутнім про стан ринку праці району. Вона зауважила, що сьогодні існує більше 50 тисяч професій, але Україна потребує найбільше людей з професійно-технічною освітою (робітничі професії).

фліпчарт трачук

хлопці за столом

Під час заходу діти мали змогу розповісти про свої вподобання, продемонструвати знання професій, висловити власне бачення та розуміння ролі праці та професії у житті людини.

фліпчарт діти

дівч

хлопець сміється

хлоп 2 прислівя

За активну роботу усі діти отримали в подарунок солодощі.

Переглядів 384

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua