24 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Середа, 31 травня 2017 14:04

Нарада у голови райдержадміністрації

Про роботу відділу культури райдержадміністрації доповіла начальник відділу культури райдержадміністрації Новосад Тетяна Петрівна. Вона зазначила, що у 2017 році з нагоди відзначення державних та релігійних свят, пам’ятних дат в районі проведено ряд заходів у закладах культури району, у бібліотеках та історико-краєзнавчому музеї організовано тематичні виставки.

новосад copy

Народні аматорські колективи РД «Просвіта» брали участь в обласних конкурсах, фестивалях, де здобували призові місця. Так, оркестр народних інструментів ДМШ взяв участь  в обласному огляді-конкурсі народно-інструментальної музики «Калинова сопілка де були відзначені дипломом, а майстри художнього слова району взяли участь  у обласному огляді-конкурсі читців – аматорів «Мій любий краю» де здобули третє місце; народний аматорський духовий оркестр РД «Просвіта» під керівництвом Валентина Чербаджі взяв участь в обласному фестивалі-конкурсі народного танцю та духової музики присвяченому Дню Європи і  здобули  ІІІ  призове місце.  Народний аматорський гурт народної музики  «Любо» РД «Просвіта» представлятли Україну з різдвяною програмою  у XIII Gminny Przeglad Koled I Pastoralek республіка Польща, де були відзначенні дипломом.

Відділом культури  розроблено «Програму підтримки книговидання місцевих авторів у Рожищенському районі  на 2017-2021 роки». У бібліотеках району відбуваються зустрічі з волинськими та рожищенськими письменниками та презентації їхніх книг.

Про  підсумки роботи  житлово-комунального господарства  району в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та підготовку до сталого функціонування  в умовах осінньо-зимового періоду 2017 – 2018 років йшлося у виступі начальника відділу економіки райдержадміністрації Поторася Василя Павловича. Він доповів про те, що опалювальний період  2016- 2017 років пройшов без особливих зривів та порушень Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної води та водовідведення. В соціальних закладах забезпечувалось дотримання температурного режиму відповідно до санітарно-гігієнічних норм. В цілому для роботи в опалювальний період було підготовлено 50 котелень, із них – 2 комунальні та 48 відомчих.

поторась copy copy copy

На протязі звітного періоду за кошти місцевих бюджетів в бюджетних установах замінено на металопластикові 247 вікон та 49 дверей. Проведено роботу щодо ремонту та реконструкції котелень, встановлення твердопаливних котлів у бюджетних установах району. Протягом  опалювального навчального сезону було забезпечено безперебійну  роботу  навчальних закладів. Усі  школи опалюються альтернативним видом палива.

Державною Програмою кредитування «Ощадбанком» енергоефективних та енергозберігаючих заходів на 2016 рік скористалися 70 мешканців району для придбання твердопаливних котлів та утеплення індивідуальних житлових помешкань.

На виконання підготовчих та ремонтних робіт у житловому фонді комунальної власності Рожищенським ПЖКГ передбачено ремонт покрівель, систем водопостачання та водовідведення, електрощитових), з підготовки об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства.

Слід зазначити, що найбільший об’єм робіт проведено в галузі освіти (капітальні та поточні ремонти). Протягом даного періоду освоєно коштів з поточних касових видатків на придбання матеріалів, обладнання, інвентаря на суму 1 702,9 тис. грн..

Проведено ремонти клубних закладів району на суму 911987 грн.

У центральній районній лікарні для забезпечення роботи котельні в опалювальний період та з метою підготовки закладу до роботи в осінньо-зимовий  сезон 2016-2017 років відремонтовано паливні котли. Проблемним залишається питання проведення капітального ремонту системи внутрішнього каналізування та водовідведення центральної районної лікарні.

КЗ «Рожищенський районний ЦПМСД»   у минулому році були здійснені енергозберігаючі заходи по підготовці галузі до зимового періоду.

Переглядів 332

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua