21 травня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Травень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  Рожище
 

21

П'ятниця, 26 травня 2017 11:08

Колегія районної державної адміністрації

25 травня 2017 року відбулася колегія райдержадміністрації.

Розглянули 3 питання порядку денного. За результатами колегії прийнято відповідні рішення.

          Про свою   роботу та роботу очолюваного виконавчого комітету щодо здійснення делегованих  повноважень органів   виконавчої влади та організації контролю за виконанням документів органів влади вищого рівня та розпоряджень голови райдержадміністрації у виконавчому комітеті Любченської сільської ради доповіла сільський голова відповідної ради – Поручнік Марія Миколаївна.

поручнік

 

Вона озвучила основні завдання соціально-економічного розвитку території, над якими працювала і працює Любченська сільська рада: проведення поточних ремонтів доріг,  вулиць,  відповідно до наявних коштів; вуличне освітлення с. Любче; благоустрій кладовища; реконструкція, ремонт приміщень Будинку культури; допомога по програмі житлових субсидій; заходи по енергозбереженню; благоустрій сміттєзвалища.

З  метою енергозбереження в бюджетних закладах проведено заміну вікон в ДНЗ с.Любче. За кошти місцевого бюджету Любченською сільською радою було проведено ремонтні роботи  дороги  по вул. Жовтнева і по вул. Миру.      Проведені заходи по благоустрою сміттєзвалища. Особлива увага приділяється соціальному захисту осіб пільгових категорій (інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян, багатодітних сімей). На території сільської ради є ЗОШ І-ІІ ст. с. Любче (67учнів), ДНЗ с.Любче(дві групи – 31дитина), будинок культури (діють 4 гуртки) і бібліотека(450 користувачів), три торгівельні заклади.

         Пройшов рік з часу набрання чинності новим Законом України «Про державну службу». Про реалізацію державної кадрової політики райдержадміністрації в рамках чинного законодавства доповіла начальник відділу управління персоналом – Корнатовська Тетяна Вікторівна.

корнатовська

Вона повідомила, що структура районної державної адміністрації складає  103 штатних одиниці. В структурі райдержадміністрації встановлені: 1 посада державної служби категорії «А», 33 посади державної служби категорії «Б»,      62   посади  державної  служби  категорії  «В»  та  7  посад  працівників,  які виконують функції з  обслуговування. Ознайомила Тетяна Вікторівна присутніх з основними змінами до Закону України «Про державну службу», зокрема: запровадження виключно конкурсного відбору на всі посади державної служби з урахуванням рівня професійної компетентності, особистих якостей та досягнень кандидатів на посади; набрання чинності з 01 травня 2017 року п.5  ч.1 ст.25 Закону України «Про державну службу» – особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає в установленому порядку до конкурсної комісії посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою; встановлення випробувального терміну строком до 6 місяців особам, вперше призначеним на державну службу; надання держслужбовцям щорічної додаткової оплачуваної відпустки. З метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» державними службовцями райдержадміністрації до 01 квітня та до 01 травня 2017 року подані декларації за минулий рік. Відповідно до Закону України «Про очищення влади» для державних службовців райдержадміністрації проводиться також перевірка достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом. Підвищення рівня професійної компетентності державних службовців проводиться шляхом  проходження ними стажування, навчання за професійними програмами підвищення  кваліфікації державних службовців, участі у постійно діючих та короткотермінових тематичних семінарах, участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець.

         Про соціальний захист учасників антитерористичної операції та їх сімей, що проживають на території району доповів Фандич Ярослав Євгенович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. На обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 300 учасників антитерористичної операції, з них 287 осіб мають статус учасника бойових дій та 13 – інваліда війни.

фандич copy

Особлива увага приділяється соціальній підтримці поранених та сім’ям загиблих при виконанні службового обов’язку в ході АТО. Таким сім’ям виплачується матеріальна допомога з обласного та районного бюджетів. З поточного року при забезпеченні осіб з інвалідністю та учасників антитерористичної операції санаторно-курортними путівками вперше передбачено вільний вибір санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань. У минулому році отримали санаторно-курортне лікування  17 осіб,  перебувають на черговому обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням 57 учасників бойових дій та 3 інваліди  війни. 21 учасник бойових дій у 2016 році пройшли медико-психологічну реабілітацію. Діти учасників АТО також забезпечуються безкоштовним оздоровленням та відпочинком. Значна увага приділяється працевлаштуванню демобілізованих військовослужбовців. У 2016 році за сприяння районного центру зайнятості працевлаштовано 37 осіб, 41 перебуває на обліку, 9 пройшли перепідготовку, 17 залучено до тимчасових громадських робіт. На особливому контролі перебуває питання надання медичної допомоги військовослужбовцям та членам сімей учасників АТО. Через районну програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у 2016 році профінансовано ряд заходів: надання стоматологічних послуг та відшкодування витрат за надані послуги з безкоштовного зубопротезування; сприяння волонтерським та іншим громадським об’єднанням у проведенні ними в районі організаційно-масових заходів, соціально-психологічної адаптації демобілізованих військовослужбовців та наданню допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей; сприяння статутній діяльності громадських (ветеранських) організацій учасників антитерористичної операції та ін.

Переглядів 621

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355

Банери

Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua