22 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Вівторок, 16 травня 2017 11:40

Про порядок забезпечення учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю санаторно-курортними путівками у 2017 році

З поточного року при забезпеченні осіб з інвалідністю та учасників антитерористичної операції санаторно-курортними путівками вперше передбачено вільний вибір санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань.

Існуюча до цього часу система закупівлі санаторно-курортних послуг змінена на відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування (путівки) зазначеній категорії осіб шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі тристоронньої угоди (особа з інвалідністю/учасник АТО - управління - санаторій).

При цьому Міністерством соціальної політики України визначена гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування, яка у 2017 році становить:

- для інвалідів війни з числа постраждалих учасників антитерористичної операції, та інвалідів загального захворювання та з дитинства – 5250,00 грн. (без ПДВ);

- для учасників бойових дій з числа постраждалих учасників антитерористичної операції – 6300,00 грн. (з ПДВ);

- для інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку – 18217,00 грн. (без ПДВ);

- для громадян, які супроводжують інвалідів І групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 4691,00 грн.

У разі, коли вартість санаторно - курортного лікування в обраному санаторно-курортному закладі перевищує граничний розмір вартості путівки, особою з інвалідністю чи учасником АТО здійснюється доплата цієї різниці за рахунок власних коштів.

Оздоровлення осіб з інвалідністю та учасників АТО у поточному році буде проведено відповідно до передбачених для району коштів в межах середньої вартості путівки з урахуванням черговості згідно дати постановки на облік. Так, на поточний рік району на вказані цілі передбачено 218 тис. грн., що дозволить провести оздоровлення на рівні, не нижчому, ніж у минулому році.

Управління соціального захисту населення Рожищенської райдержадміністрації просить учасників АТО та осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним оздоровленням звернутись в управління для  вибору санаторно-курортного закладу, в якому вони бажають оздоровитися, забезпечення поновлення медичних довідок.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою управління : м. Рожище, вул. Драгоманова,1 , кабінет 1-4, т. 2-17-63.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Переглядів 307

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua