19 червня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Червень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
  Рожище
 

21

П'ятниця, 28 квітня 2017 08:21

Колегія райдержадміністрації

27 квітня 2017 року  відбулася колегія райдержадміністрації. Запрошені на засідання колегії:  міський, селищний, сільські голови, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації.

Розглянули 4 питання порядку денного. За результатами колегії прийнято відповідні рішення.

Про підсумки виконання бюджету за І квартал 2017 року доповіла Клебанська Лілія Юріївна – начальник  управління фінансів райдержадміністрації. Зведений бюджет району по доходах загального фонду (без врахування субвенції з державного бюджету) за І квартал 2017 року виконано на 120,4 відсотка. Виконання власних і закріплених доходів забезпечено на 138,5 відсотка. Спеціальний фонд виконано на 572,3 відсотка до плану на І квартал.

клебанська copy copy

До розрахункового призначення на І квартал забезпечено стовідсоткове виконання всіма сільськими, селищною, міською радами та районним бюджетом. Основним бюджетоутворюючим джерелом наповнення місцевих бюджетів, що складає 56,9 відсотка в структурі надходжень є податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло за 3 місяці 2017 року 7911,2 тис.грн., що становить 131,0 відсотка виконання до плану на звітну дату. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надійшло даного податку більше на 3244,7 тис.грн. До рівня минулого року надійшло в цілому по району плати за землю більше на 388,6 тис.грн. Найкращий показник по Навізькій, Ясенівській, Береській сільських радах. Негативна динаміка по платі за землю в І кварталі 2017 року до відповідного періоду минулого року спостерігається по семи сільських радах, а найгірший показник по Мильській, Кобченській, Ворончинській та Щуринській сільських радах. Видаткову частину бюджету району за І квартал 2017 року виконано на 34.9 відсотків до річних призначень, при цьому збережено рівень фінансування галузей соціально – культурної сфери в порівнянні з відповідним періодом минулого року. На виплату заробітної плати та допомог сім’ям з дітьми спрямовано відповідно 39.0 млн.грн. та 17.7 млн.грн. Заборгованість по соціальних виплатах відсутня.

Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І квартал 2017 року доповів Поторась Василь Павлович – начальник відділу економіки райдержадміністрації.

поторась copy copy

В центрі уваги перебували питання виконання пріоритетних завдань Програми щодо забезпечення першочергових потреб мешканців  району, надання допомоги сім’ям загиблих учасників АТО, учасникам АТО, вимушеним переселенцям, зменшення споживання природного газу,  енергозбереження, децентралізації, об’єднання територіальних громад, розвитку системи надання адміністративних послуг та підвищення їх якості, закріплення позитивних тенденцій розвитку. За призначенням різних видів державних соціальних допомог і субсидій звернулось 2592 громадянина району, яким  призначені соціальні допомоги на загальну суму 18,4 млн. грн. та субсидій на загальну суму 41,8 млн.грн. Призначено 560 субсидій на відшкодування витрат на придбання твердого побутового палива.

За звітний період проведено фінансування підприємств - надавачів послуг згідно поданих актів-звірок на загальну суму 1,5 млн.грн. Здійснено витрати пов’язані із похованням учасників бойових дій на суму 4,5 тис.грн. Виплачено одноразову матеріальну допомогу інвалідам та малозабезпеченим в сумі 2,8 тис.грн. Призначено пільги на житлово-комунальні послуги 1406 окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного доходу сім’ї.

Забезпечено перерахування коштів для виплати соціальної стипендії студентам Рожищенського коледжу ЛНУВМ ім..С.З.Гжицького на суму 44,3 тис.грн.

Охоплено санаторно-курортним лікуванням 7 громадян пільгової категорії, в тому числі 5  інвалідів  загального захворювання, 1 інвалід війни, 1 учасник бойових дій.

З державного бюджету профінансовано та виплачено коштів на суму 224,1 тис.грн. направлених на виплату компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Профінансовано та виплачено 26,1 тис.грн. по пільгових рецептах, 2,6 тис. грн. -  відшкодовано за зубопротезування.

Відділом «Центр надання адміністративних послуг» було зареєстровано 3160 справ по наданню адміністративних послуг по більше 50 найменуваннях. Відділом державної реєстрації  речових прав на нерухоме майно, а також фізичних та юридичних осіб, підприємців   надано 863  послуги.

В цілому за звітний період до зведеного бюджету зібрано 23,2 млн.грн. податків та інших обов’язкових платежів (+14,9 млн.грн. до 2016р.). Надходження платежів до місцевих бюджетів різних рівнів становлять 15,3 млн.грн.,  із них – 9,9 млн.грн. (64,7%) наджодження податку з доходів фізичних осіб (далі ПДФО, приріст +4,0 млн.грн. до минулого року ). До Державного бюджету надійшло в цілому 8,4 млн.грн., в той же час відшкодовано експортерам 414,7 тис.грн. податку на додану вартість. За звітний період забезпечено надходження 14,5 млн.грн. єдиного соціального внеску, що  на 6,0 млн.грн. більше до відповідного періоду минулого року.

       За сприяння центру зайнятості роботу отримали 252 осіб. Участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брали 142 особи, зокрема в громадських роботах – 27 осіб. Протягом 2017 року профорієнтаційними послугами охоплено 985 осіб. Допомогу по безробіттю отримували 459 безробітних громадян. Середній розмір допомоги  у березні 2017 року склав 1833 грн.

Виділені  кошти з місцевого бюджету в сумі 504 000 грн. на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань: серцево-судинних, діабету ІІ типу та бронхіальної астми для стартування Урядової програми «Доступні ліки».                                                      

Протягом І кварталу 2017 року філією «Рожищенський автодор» на ремонти та утримання доріг місцевого значення було спрямовано 980,2 тис. грн.

Протягом січня-лютого 2017 року промисловими підприємствами району реалізовано продукції на 159,8 млн. грн. Обсяги товарного експорту збільшилися в 1,4 рази і становлять 5,0 млн.дол.США (за цим показником район посів 4 місце серед районів та міст обласного значення). Найбільші поставки здійснювалися до країн Європейського Союзу (79,3% обсягу експорту). Позитивне сальдо становить 4,6 млн.дол.США.

Сільськогосподарськими підприємствами всіх форм власності за І квартал   2017 року  вироблено валової продукції тваринництва на суму 13,0  млн. грн. Район займає перше місце в області за чисельністю свиней, яке станом на 1 квітня   2017 року  становить  20387 голів (+ 1892 гол.). Агроформуваннями  району за січень-березень  2017 року вироблено 944 тонни м’яса всіх видів. Виробництво зросло у порівнянні з минулим роком на 144 тонни. У І кварталі  сільськогосподарськими підприємствами реалізовано на забій 1002 тонни худоби у живій вазі, що на 14 % більше відповідного періоду минулого року.  За цей же період виробництво молока становить 408 тонн, що на 35 тонн більше минулорічного показника.

Під  урожай 2017 року посіяно 9889 га  озимих культур на зерно та зелений корм, з них – 6825 га зернових культур (+30,6 % до посівів 2016 р.) та 2885 га озимого ріпаку (+61,1% до посівів 2016 р.).

У першому кварталі 2017 році в районі впроваджено 10 енергозберігаючих заходів. З місцевих бюджетів на вирішення проблем енергозбереження в закладах бюджетної сфери спрямовано 391,2 тис.грн. Продовжена Державна Програма кредитування «Ощадбанком» енергоефективних та енергозберігаючих заходів на 2017 рік. В першому кварталі 19 мешканців скористалися даним видом кредиту в сумі 435,3 тис.грн. для утеплення житлових помешкань.           

Однак, залишається ще ряд невирішених питань. Чисельність поголів’я ВРХ в сільськогосподарських підприємствах району  зменшилась порівняно з відповідним періодом минулого року. Значні суми доходів місцевих бюджетів, із них земельний податок та орендна плата за землю, знаходяться у податковій заборгованості. Заборгованість із виплати заробітної плати має  філія „Рожищенський автодор” ДП „Волинський облавтодор”. Проблемним залишається оптимізація шкіл району, ремонтні роботи у загальноосвітніх школах, ЦРЛ, окремих АЗПСМ.

Про роботу управління Держпродспоживслужби  в Рожищенському  районі доповів Швед Микола Сергійович – головний спеціаліст управління Держпродспоживслужби у Рожищенському  районі, яке, відповідно до покладених на нього завдань забезпечує охорону території району від занесення збудників особливо небезпечних хвороб, здійснює державний нагляд за тваринами, харчовими продуктами, іншими об’єктами санітарних заходів, пов’язаними з продуктами тваринного походження, репродуктивним матеріалом, ветпрепаратами, біологічними продуктами, патологічним матеріалом, кормовими добавками, преміксами та кормами, а також потужностями, що використовуються для їх виробництва, переробки, зберігання та обігу. Управлінням проводиться робота по забезпеченню епізоотичного благополуччя тваринництва, недопущення виникнення та розповсюдження збудників карантинних хвороб тварин, профілактики, діагностики інфекційних, інвазійних хвороб та їх лікування, здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за підконтрольними об’єктами, включаючи безпеку сировини, продукції тваринного та рослинного походження, запобігання хворобам, які спільні для людей і тварин.

щ

Завдяки планомірній організаційній роботі управління Держпродспоживслужби  епізоотична ситуація в районі контрольована. Тваринництво стійке до багатьох інфекційних хвороб. Не допущено випадків занесення на територію району збудників інфекційних хвороб тварин з вантажами, підконтрольними Держпродспоживслужбі.

В районі розроблено і затверджено План дій при підозрі захворювання свиней на АЧС не залежно від типу ведення господарства та форми власності. Проведено тренінг-навчання з моделюванням виникнення африканської чуми свиней із залученням представників ветеринарної медицини та відомчих служб (пожежні, лісівники) на базі Рожищенського району. Проводиться широка роз’яснювальна робота щодо даного питання.

В поточному році Держпродспоживслужбою в районі проведено ветеринарно-санітарні обстеження суб’єктів господарської діяльності по вирощуванню, утриманню, реалізації живих свиней різних форм власності. Проведено 2 засідання ДНПК при РДА, проведено три позапланові перевірки.

На завершення слухали про роботу  Копачівського сільського голови – Совтиса Олександра Євгенійовича та очолюваного ним виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

совтис

Копачівська сільська рада займає площу 4270,6 га, з них - 2037,5  га – землі ДГ ДП «Перше травня», 2233,1 га – землі сільської ради.

На території сільської ради є ЗОШ І-ІІІ ст. с. Копачівка (207 учнів), ЗОШ І ст. с.Тростянка (навчається 16 учнів, 7 дітей проходять дошкільну підготовку), ДНЗ «Колосок» с.Копачівка (три групи – 72 дитини), три ФАПи в селах Копачівка, Башова і Тростянка, Будинок культури с.Копачівка і клуби с.Башова і с.Тростянка. У 2016 році в закладах культури проводилась часткова заміна вікон та дверей на металопластикові (витрачено 85,9 тис. грн.).  У 2016 році придбано сценічні костюми для БК с. Копачівка на суму 8,2 тисяч грн.  Все це дає змогу надавати платні послуги, розмір яких в 2016 році склав 2,4 тис. грн., також 2 кімнати будинку культури передано в оренду юридичній особі (за І квартал 2017 року поступило орендної плати в сумі 1,6 тис. грн.). У І кварталі 2017 року в бібліотеку с.Копачівка проведено інтернет. Торгівельне обслуговування населення здійснюють 12 торгівельних закладів приватної форми власності, функціонує два заклади ресторанного господарства, автозаправна станція ТзОВ «Аветра».

Надходження Копачівської сільської ради на І квартал 2017 рік заплановано у сумі 648366 грн., з них власних доходів 338118 грн. Фактичне виконання надходжень за І квартал 2017 року склало 852257 грн., що становить 131,4%, в т.ч. власних доходів поступило у сумі 542009 грн, виконання поступлень власних доходів становить 160,3%, що у порівнянні з І кварталом 2016 року більше.

На соціальний захист населення з бюджету сільської ради заплановано 11,0 тис. грн. (на одноразову допомогу жителям сільської ради, які проходять службу в Збройних силах України за контрактом), та на одноразову допомогу на поховання безробітних жителів нашої сільської ради.

У 2016 році встановлено смітники на зупинках громадського транспорту. Минулого року вдалося  відремонтувати 639 метра дороги Копачівка-Башова білощебеневим покриттям з пропіткою, витративши 200 тис. грн. власних коштів, залучено 200тис. грн. державних коштів. У 2017 році плануємо продовжити ремонт цієї дороги,(заплановано 250 тис. грн. власних коштів і 250 тис. грн. державних коштів); проведено ямковий ремонт дороги Олександрівка-Підліски; щебеневим покриттям вкрито вул. Кар'єрну в с. Копачівка, встановлено 4 дитячі майданчики. У 2016 році проведено вуличне освітлення окремих вулиць в с.Копачівка, доосвітлено вул. Дачна в с. Олександрівка.

Переглядів 459

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua