22 квітня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

АРХІВ НОВИН

« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
  Рожище
 

21

Вівторок, 25 квітня 2017 11:27

У райдержадміністрації відбулася апаратна нарада

25 квітня 2017 року відбулася нарада у голови райдержадміністрації з розгляду питань: 1. Про стан благоустрою, санітарного та епідемічного благополуччя в районі. 2. Про підготовку до відзначення в районі Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги.

Про стан благоустрою, санітарного та епідемічного благополуччя в  Рожищенському районі доповів начальник відділу економіки райдержадміністрації Василь Поторась.

поторась copy

 

Він ознайомив присутніх з роботою комунального підприємства «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» у І кварталі 2017 року: після розтавання снігу прибрано та вивезено накопичений пісок, а також наносів ґрунту з незакріплених рослинністю газонів і клумб; зібрано та вивезено сміття від узбіччя доріг та прилеглих до них парканів, газонів; проведено роботи по видаленню сухостійних дерев у кількості 77 шт., які загрожували життю та майну міста, по формуванню крони та обрізання гілок дерев та кущів по вулицях Незалежності, Грушевського, 1 Травня, Привокзальна; посаджено 62 берези уздовж вулиці Шевченка на ділянці від КНС№2 до ТРЦ «Фата Моргана», в парку біля міської ради висаджено декоративні дерева та кущі в кількості 27 шт.; вивезено з міських кладовищ та стихійних сміттєзвалищ 287 куб.м. накопиченого сміття; впорядковано клумби, обеліск слави, пам’ятники, братські могили, інші місця поховання загиблих захисників Вітчизни на території міста Рожище (міський парк, вулиці Селянська, Пирогова, О.Степанюка, К. Шилокадзе, Незалежності); проведено роботи по очищенню дренажної та зливної системи відстійників, зливо-збиральних колодязів для приймання дощової та талої води в кількості 9 шт.; проведено заміну ламп вуличного освітлення на енергозберігаючі Torch-30.

Для утримання належного санітарного стану міста  в весняно-літній період, підприємство планує проводити ряд заходів для покращення стану благоустрою, санітарного та епідемічного благополуччя в  м.Рожище.

Для вивезення сміття від багатоквартирних будинків та приватного сектору укладено 4724 договорів з 9212 мешканцями, що охоплює 62,2 % від загальної кількості населення міста Рожище.

Дубищенським житлово-комунальним господарством станом на 01.04.2017 року заключено 422 договори з жителями смт.Дубище щодо вивезення сміття.

У 1 кварталі 2017 року в районі було посаджено 220049 дерев та 714 кущів (засаджено сумарну площу 51,7 га). Ліквідовано 120 стихійних сміттєзвалищ та впорядковано 36 діючих.

Рожищенським районним лабораторним відділенням проводиться моніторинг, реєстрація, аналіз інфекційної захворюваності, епідрозслідування  випадків та спалахів інфекційних захворювань, комплекс запобіжно-профілактичних та протиепідемічних заходів, спрямованих на недопущення епідемічних ускладнень.

В І кварталі поточного року інфекційна захворюваність в районі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року знизилась на 51,5%.  В поточному році зареєстровано 10 кишкових інфекцій. Необхідно відмітити, що в першому кварталі активно проводилася робота з імунопрофілактики населення, що дасть можливість підвищити рівень імунітету до дифтерії, кашлюка, поліомієліту. Закуплена вакцина для лікування укушених невідомими тваринами.

У першому кварталі зросла захворюваність на вітряну віспу, яка не керується засобами імунопрофілактики і для якої характерна періодичність підйому через декілька років Даною інфекцією уражені  всі дитячі садки міста Рожище, а також школи № 2, 3, 4.

          Також Рожищенське районне лабораторне відділення продовжує проводити моніторинг за станом питного водопостачання в районі. Не відповідали нормативним показникам – 18 проб (48,6%). Турбує те, що залишається досить високий рівень забруднення води нітратами в криницях господарств, де проживають діти до 3-х років. Так, з 22 досліджених проб води в 15 пробах  вміст нітратів перевищує допустимі рівні (с.Луків – 7 проб, с.Уляники – 8 проб).

Про підготовку до відзначення в районі Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги доповів заступник керівника апарату, начальник відділу з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики Юрій Пироганич.

пироганич copy

 

Він ознайомив присутніх з попереднім планом заходів щодо відзначення зазначених дат в районі:

-                    проведення 8 та 9 травня у населених пунктах району урочистих та культурно-мистецьких заходів за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,  громадських об’єднань, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, представників волонтерського руху, духовенства, молоді;

-                    проведення патріотичних та інших тематичних заходів у навчальних закладах за участю ветеранів війни, борців за незалежність України у XX столітті, учасників антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях;

-                    проведення 8, 9 травня панахиди за загиблими у Другій світовій війні та молебнів за захисників Вітчизни;

-                    з метою поліпшення соціального захисту ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих (померлих) воїнів, забезпечення надання їм необхідної медичної допомоги та матеріальної підтримки;

-                    відвідування представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учнівською молоддю ветеранів війни, учасників українського визвольного руху;

-                    упорядкування меморіалів, пам’ятників, військових поховань жертв Другої світової війни.

Щодо конкретних заходів у м.Рожище, то слід зазначити, що вже 4 травня вони розпочнуться районним легкоатлетичним кросом на стадіоні. 5 травня відбудеться традиційна легкоатлетична естафета вулицями міста. Також цього дня в приміщенні РД «Просвіта» проходитиме районний огляд-конкурс самодіяльності серед учнівської молоді. 7 травня – відкриття Чемпіонату району з футболу на територіях сільських рад та першість міста з настільного тенісу в ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м.Рожище. 8 травня планується провести панахиду до Дня пам’яті та примирення біля Обеліску Слави в міському парку. 9 травня – концерт духового оркестру на площі Незалежності, а також урочисту ходу до Братської могили на міському кладовищі, де буде відправлено панахиду за загиблими та молебень за захисників України.

Після проведення засідання оргкомітету 25 квітня буде розроблено детальний робочий план заходів, який буде доведено до відома виконавців та жителів району.

Управлінням соціального захисту населення Рожищенської райдержадміністрації розпочато виплату разової грошової допомоги до 5 травня інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни. Цього року грошову допомогу отримають 1588 ветеранів війни, які проживають на території Рожищенського району. Загальна сума виплати становить 1 319 300 грн.

За результатами розгляду на нараді питань видано відповідні доручення. 

 

Переглядів 363

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua