23 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

П'ятниця, 31 березня 2017 14:30

Колегія райдержадміністрації

присутні  copy

Залісцівський сільський голова – Микитюк Галина Степанівна прозвітувала про свою роботу та роботу очолюваного нею виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади у 2016 році.

залісці

На території сільської проживає 598 чоловік, 16 багатодітних сімей. Дітей шкільного віку – 97, дошкільного віку – 50. У 2016році народилось лише 4 дитини, а померло 11 жителів.

Залісцівська сільська рада, як адміністративно-територіальна одиниця займає площу 1907,6 га, з них 505 га в межах населених пунктів. 1004,7 гектарів землі розпайовано на 425 часток паїв. Оренду і обробіток земель на території сільської ради здійснюють: фермерське господарство «Приріст» – 106,9 га; фермерське господарство «Шляхом традицій» – 27 га; фермерське господарство Миколи Васильовича Семенюка – 98.5га. Фізична особа Дулюк Вадим Валентинович орендує три невитребуваних паї (7,8га).

В особистому користуванні жителів сільської ради – 772,3га.

 На території сільської ради діє загальноосвітня школа I-IIступенів у селі Залісці, де навчається 69 учнів.

Також працює на базі школи дошкільний навчальний заклад з короткотривалим перебуванням дітей (по 3години занять щодня). Діє одна  різновікова група, в якій виховується й навчається  13діток. Приміщення дитячого садка в с.Залісці знаходиться на реконструкції ще з 2008року. Згідно Статуту заклад є одногруповий та розрахований вмістити до 35 дітей. У 2016 році був  закуплений  значний інвентар для повноцінної роботи  ДНЗ на суму 50тис. грн. Тому є надія, що у 2017 році дитячий садок запрацює.

Медичне обслуговування населення забезпечують фельдшерсько-акушерські пункти в с. Залісці та с. Ужова.          

Культурно-просвітницький рівень населення ради  підтримує клуб с.Залісці. У 2016році зроблено косметичний ремонт зали фойє, відремонтовано опалення. В закладі проводяться  заходи різної тематики як до відзначення державних свят  так і до професійних та релігійних, а також проходять вечори відпочинку молоді.  В с. Залісці функціонує бібліотечний філіал. Усі вище названі приміщення потребують капітального ремонту.

Торговельне обслуговування населення сільської ради здійснює 2 торговельних заклади продовольчої та промислової групи Андросюк Ольги Миколаївни.

По Залісцівській сільській раді бюджет виконано на 104% при плані власних доходів – 199тис.780грн., субвенції – 265тис.350грн., надійшло власних доходів – 219тис.947грн. Основними статтями надходжень до бюджету є: орендна плата за землю з юридичних осіб – 11тис. грн., єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників – 22тис.грн., земельний податок з фізичних осіб – 77,200 грн., земельний податок з юридичних осіб – 25,300 грн., єдиний податок з фізичних осіб – 6 тис. грн., орендна плата за землю з фізичних осіб – 36,200 грн., рентна плата спеціальних ресурсів – 18000грн.

Основним пріоритетом роботи виконавчого комітету  сільської ради залишається благоустрій і розвиток інфраструктури населених пунктів. У 2016 році проведено роботи по ремонту дороги по вулиці Колгоспній с.Залісці, здійснено благоустрій сільського кладовища та інші роботи.

В особистих селянських господарствах утримується понад  318 корів, 65 коней та багато іншої живності. В користуванні жителів ради наявна сільськогосподарська техніка.

Громада сіл не стоїть осторонь від суспільного життя осторонь, займає активну громадську позицію. 5 наших земляків приймали участь у бойових діях в зоні АТО, на даний час один громадянин знаходиться на службі за контрактом і один на строковій військовій службі.

Про надання адміністративних послуг населенню в районі доповіла начальник відділу – Федчук Юлія Володимирівна, яка повідомила, що у 2016 році затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП Рожищенської районної державної адміністрації, в кількості 36 послуг, з яких: відділу державної реєстрації Рожищенської РДА – 10 послуг; районного сектору управління державної міграційної служби – 5 послуг; відділу у Рожищенському районі міжрайонного управління у Ківерцівському та Рожищенському районах  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області – 10 послуг; сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації – 5 послуг; управління соціального захисту населення райдержадміністрації – 6 послуг.

цнап

У 2016 році надано  9160 тисяч адміністративних послуг, у 2 рази більше, ніж у 2015 році (4515 адмінпослуг). Станом на сьогодні відділом зареєстровано уже понад 3000 послуг. Кількість послуг стрімко зростає, громадяни все частіше звертаються до ЦНАПу. Найбільшу частку від загальної кількості наданих послуг, а це 56 відсоток, становлять послуги Відділу у Рожищенському районі Міжрайонного управління у Ківерцівському та Рожищенському районах  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області;  27 відсотків становлять послуги відділу державної реєстрації РДА;  10 відсотків – послуги Рожищенського районного сектору Управління державної міграційної служби та  7  відсотків припадає на послуги сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації і Управління соціального захисту населення .

В приміщенні Центру розміщені державний реєстратор нерухомого майна, юридичних та фізичних осіб-підприємців та державний кадастровий реєстратор.

Працівники ЦНАПу  стараються контролювати терміни розгляду справ та надання результатів розгляду. Всі послуги надаються вчасно, без порушень (якщо в процесі надання адмінпослуги суб’єктом надання такої послуги не були виявлені невідповідності, в такому разі документи повертаються на доопрацювання, або при можливості доопрацьовуються самим суб’єктом надання адміністративної послуги). Багато адмінпослуг  надаються навіть раніше вказаних термінів, в разі якщо це не заборонено законодавством, а кількість опрацьованих заяв суб’єктом надання адмінпослуг зростає в рази.

Про підготовку агропромислового комплексу району до весняно-польових робіт доповів Нікітін Володимир Якович – начальник відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.

веснянопольові

У районі площа ріллі, яка обробляється, становить 46,3 тис га. Сільськогосподарськими підприємствами обробляється 10,6 тис га, фермери обробляють 2,1 тис. га і 33,6 тис га знаходиться в користуванні населення району та одноосібників, тобто вихідців з паями.

  З осені 2016 року закладено добру базу під урожай нинішнього року. В районі посіяно 9477 га озимих культур на зерно та зелений корм, з них – 5934 га зернових культур (+8,8 % до посівів 2015 р.) та 3365 га озимого ріпаку (+187% до посівів 2015 р.)

 Під урожай 2017 року сільськогосподарські підприємства району планують посіяти згідно виробничо-фінансового плану  ярих зернових культур на площі 2182 га, з яких 230 га – яра пшениця, 315 га ячменю, 245 га вівса,  227 га однорічних трав, 1032 га -  кукурудза на зерно, та 20 га зернобобових, технічні культури заплановано посіяти на площі 6808 га, з яких 100 га цукрових буряків, 3333 га сої. Планується посадити 4 га картоплі, 4 га овочів та кормові культури – 1451 га. В останні роки різко збільшились площі під посів сої. В умовах переходу до ринкової економіки виник досить великий перерозподіл площ посівів і валових зборів овочів між сільськогосподарськими підприємствами та населенням. В зв’язку з різким стрибком цін на енергоносії, мінеральні добрива, насіння і інші ресурси с/г призначення, посів с/г культур буде скориговано по факту. Дещо збільшуються площі посіву під кукурудзу на зерно та сою, а також з’явились такі культури як горох та соняшник.

За результатами колегії прийнято відповідні рішення.

       

Переглядів 461

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua