24 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Четвер, 26 січня 2017 16:48

Соціальна робота в громаді

25 січня  працівники Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації провели соціально-профілактичну роботу на території Кременецької сільської ради.

Соціальні працівники була відвідали  одну родина  з метою контролю використання коштів соціальної допомоги, яку матері отримують при народженні дитини та одну опікунську  сім’ю.  Під час здійснення обстеження  спеціалісти центру надали консультації батькам з питань формування відповідального батьківства.

IMG 1374 copy

IMG 1380 copy

З метою профілактики ранньої злочинності на базі  ЗОШ І-ІІІст. с.Кременець із учнівською молоддю було проведено  бесіду на тему «Попередження негативних проявів у дитячому середовищі» під час якої з учнями обговорили різні життєві ситуації, вчинки які часто здійснюють підлітків та відповідальність, яка передбачена чинним законодавством за неправомірні дії. Працівники акцентували увагу підлітків на шкідливості куріння, вживання алкогольних напоїв, наркотичних, психотропних речовин, обмеження перебування у громадських місцях у вечірній час.

Переглядів 377

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua