25 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Середа, 25 січня 2017 10:01

Фотовиставка «Герої серед нас» в Рожищі

У Рожище завітала незвичайна фотовиставка «Герої серед нас». 20 січня у фойє районного Дому «Просвіта» та 21 січня у центральній районній бібліотеці рожищани мали змогу споглядати 17 портретів бійців, які виконують один з найважливіших обов’язків – захист Вітчизни на передовій. Військовослужбовці при виконанні, тож емоції на фото – різні. У когось втома фізична, але очі випромінюють оптимізм та вірю в краще майбутнє, у когось туга за рідним домом. Але усіх їх об’єднує спільна мета - захист Батьківщини та народу. Фотовиставка є спільним проектом відділу інформаційної політики облдержадміністрації та заслуженого журналіста України Валерія Мельника.

DSCN0595 copy

DSCN0597

DSCN0598

Так співпало, що рожищани та гості міста 20 січня мали нагоду споглядати виставку у день урочистостей приурочених святкуванню Дня Соборності України. Чимало місцевих мешканців, громадських активістів, учнів шкіл побачили фотоекспозицію з зображенням бійців АТО. Вони мали змогу впевнитися, що перебувають під надійним захистом військовослужбовців. А ті, в свою чергу стоять і будуть стояти до кінця на сторожі миру та спокою в Україні, оберігаючи їх ціною власного життя.

DSCN0607 copy

Проведення фотовиставки – надзвичайно важливий виховний захід, адже він формує почуття патріотизму, поваги, шанобливого ставлення та любові до рідної землі, її захисників, почуття гордості за героїчне минуле та сьогодення та готовність захищати територіальну цілісність власної країни.

23 січня фотовиставку розмістили в музеї села Копачівської загальноосвітньої школи, де жителі села та учні матимуть змогу ознайомитися з нею. 26 та 27 січня фотовиставка експонуватиметься в смт.Дубище.

Переглядів 532 Останнє редагування Вівторок, 31 січня 2017 12:44

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua