28 липня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
піюб:О. Ві дї інформаціЌѽих иуол д>2br>аозаѵнђ орінсьцііюйдержадміністрац "> a> /"> >
mgmg ожиронсѼѻа райдержадміністрац.>2br>А Прб:45100в.ь a>ожи,Ёт. m">одучѾнсььо, 12,ф.22291и,.21382,E-mail: oi-i@://rozhadm.gov >2br>©2014 a> ="sget="_sel.gi://rozhadm.gova">2b/tbody> ua/h>

21

pty"> pd"/>

Святий Миколай завітав до дітей району

Святого Миколая Чудотворця неабияк шанують в Україні. Він покровитель воїнів, водіїв, подорожуючих, бідних та дітей. Саме діти чекають цього свята чи не найбільше, адже Святий Миколай завжди приходить вночі з омріяними подарунками, та кладе їх під подушку. 

19  грудня, в день Святого Миколая розпочалися заходи для дітей. В будинку дитячої творчості відбулося дійство для дошкільнят – дітей учасників АТО. Відвідали захід голова райдержадміністрації Інна Гайворонська та голова райради Андрій Музика. Гості привітали малечу та їх батьків, побажали здійснення бажання та найголовніше, що зараз потрібно кожному громадянину – миру в державі.

На маленьких глядачів чекав невеличкий концерт та вистава, де ангели небесні міркували, що ж подарувати Святому Миколаю. Оскільки самі не знайшли на це питання відповіді, питали поради у маленьких глядачів. Діти залюбки допомагали ангелам у їх роботі, адже в кінці свята вони чекали на Миколая та вручення подарунків.

< ожиронсьтизночель-еробівієиціЌтиеценѴи для дітЇі и подученнимдоеь-одах вогаозаѵнвч п,і инѵнними, Ѻіннимя тй загекимздіслікал, ѺаЖа Микол,Жг ГоітЇу а равоинЏ влнврихувінця типідйгти з клинЅ пг Гстува еє пѻічі свя!и ектип,нвнге,зеиціЌво поруалося до дійстта наемшцшикЁвчі з клиЖв, п п ліѻіѽця груеті Мик на ної поли нЏ відмуе!017 <

НжпониЇіЁ ню тув Гя Чудотв>Денѹ МиколалЏ діт,Џькі нЃалосѲі пѓстшкв. длдниЏ він прінці свяик Миздісла ті голькѸ подарун. /.

1">Кожя зит нЏ пѓсть еѧуЂі, женЉо , ѺбкпожногуднѸ, бЏ відвізиѽо кожногудль Святого Миколао , . 209  грудиЏ вій завітакђ будиіЃ дитячої творчостѲ до діт-нмирт ти пя б вчениЅ батькѾнсььогоміслувудкв">ПривіѷиѽЏ дітЇіці свяан прайштй Їоступійголої ІннСне діеѧя тй ЇоступіздочельзинЏ ві дндосзиѽя томолтђ ЇЃенѹ Їок.ї ІннЄонгін">Зннй з зЀуаи, ща МиколаѸ чекаютЖ налме діті, жий ддоні ббажанй здійсненномѻа тя бажь,іолйгаднімиру в Україн /.

1. длу маленьких ГоітЇі післзн і свяик Мий концерт та вистади і Мик ненкѸ підйгкрт та вихувіну В будинку дитячої творчосів,нѵдлѹ знцеучендо дійстто коіпонитаѸ подаруіз ара Микол. /.

у. 

1">Перегляу 2e">2b> к /> 1истенї підЁлувуднСнепі, 219  груди2016 12:25 к />
>
h2>
--> -->
-->
онпо
">
pty"> pdle> pt