21 липня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

Про забезпечення координації роботи із захисту прав дітей в районі, про підсумки роботи щодо оздоровлення та відпочинку дітей району у 2016 році та про роботу Щуринського сільського голови та очолюваного ним виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади розмовляли сьогодні, 1 грудня 2016 року,  під час засідання колегії райдержадміністрації, яку проводила голова районної державної адміністрації Інна Гайворонська.

DSCN9788

Основне завдання – раннє виявлення та своєчасне надання допомоги  дітям, які опинились в складних життєвих обставинах

Про забезпечення координації роботи із захисту прав дітей в районі проінформувала присутніх начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Жанна Дубчук.

DSCN9790

– Діти складають 20% населення нашого району. Значна кількість дітей – це діти, які потребують особливої уваги, підтримки та допомоги. Зокрема,  254  дитини є потерпілими внаслідок аварії на ЧАЕС, 187 дітей-інвалідів, 92 – дитини-сироти та дитини,  позбавленої батьківського піклування, 2 514 дітей виховуються у багатодітних сім’ях, 81 дитина – проживає в 24 сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, 187 дітей виховуються в сім’ях мобілізованих/демобілізованих батьків, 31 дитина, проживають у 19 сім’ях, які переселилися з тимчасово окупованих територій. В районі діють Програми реформуваннясистеми закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2009-2017 роки та закінчується термін дії цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2016 роки. У зв’язку із цим службою у справах дітей райдержадміністрації розроблено проект цієї Програми на 2017-2021 роки, – зазначила Жанна Володимирівна.

Також, вона наголосила, що станом на 01.11.2016 р. на первинному обліку служби справах дітей райдержадміністрації перебуває 92дитини – сироти та дитини,  позбавленої батьківського піклування, 2 сім’ї громадян, які бажають усиновити дітей даної категорії. У більшості випадків причиною сирітства є соціальні негаразди у біологічних родинах дітей, лише  кожна 4 дитина сиротіє внаслідок смерті чи загибелі батьків, 75% дітей стають соціальними сиротами при живих батьках, що свідчить на недостатню ефективність роботи в сім’ях з дітьми.

В районі здійснюються заходи щодо:

– координації роботи по запобіганню жорстокого поводження з дітьми;

– попередження дитячої злочинності та негативних проявів у дитячому середовищі;

– здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю дітей;

– перебування підлітків на вулицях у вечірній час, З метою виявлення неповнолітніх, які перебувають у розважальних закладах у вечірній час, схильних до вживання спиртних напоїв та тютюнопаління, дорослих осіб, які втягують їх у пияцтво, наркоманію, схиляють до інших негативних проявів, перевірки суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють торгівлю спиртними напоями та тютюновими виробами неповнолітнім.

Завдяки співпраці органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, соціальних служб, правоохоронних органів, педагогічних колективів у районі вирішуються проблеми дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, посилюється рівень профілактичної роботи серед дітей та підлітків, стабілізується і не допускається ріст злочинності, бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх.

Відповідно до заслуханої інформації, членами колегії було прийнято відповідне рішення. Зокрема, було вирішено:

– забезпечити координацію роботи усіх зацікавлених органів та служб щодо вирішення проблем дитячої бездоглядності та безпритульності, захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;                                                                                                 

– проаналізувати стан утримання та виховання дітей в сім’ях опікунів/піклувальників, прийомних сім’ях та  результати розглянути на комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації;

– активізувати проведення рейдів у вечірній час з метою виявлення неповнолітніх, схильних до вживання спиртних напоїв та тютюнових виробів, які перебувають у розважальних закладах після 22 години, виявлення суб’єктів підприємницької діяльності, які допускають продаж спиртного дітям;

– посилити роботу з надання соціальних послуг сім’ям, діти з яких вилучені в заклади соціального захисту, з метою повернення  їх в біологічні сім’ї;

– взяти на особливий контроль та надати комплекс необхідних соціально-реабілітаційних заходів сім’ям, де діти зазнали жорстокого поводження та насильства.

– протягом І кварталу 2017 року в навчальних закладах району організовувати зустрічі з психологами, соцільними педагогами, працівниками поліції, щодо профілактики девіантної поведінки в дитячому середовищі;

– вжити додаткових заходів щодо організації позашкільної зайнятості дітей із соціально неспроможних сімей з метою якісної організації їх дозвілля.

–  протягом І кварталу 2017 року проаналізувати стан утримання дітей в сім’ях, де батьки не створюють належного догляду та здійснювати постійний контроль за такими сім’ями;

– своєчасно інформувати службу у справах дітей райдержадміністрації про випадки насильства, жорстокого ставлення до дітей, а також про випадки поступлення до лікарні неповнолітніх в стані алкогольного сп’яніння.

Підбили підсумки оздоровчої кампанії

«Робота з організації та проведення відпочинку  та оздоровлення дітей в районі здійснюється відповідно до Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки. В районі проводилася відповідна підготовча робота щодо літнього  оздоровчого сезону 2016 року. Створено банк даних дітей пільгових категорій. На території району проживає 5046 дітей, з них 3000 – діти пільгової категорії. Оздоровлення  пільгової категорії дітей здійснює відділ освіти та молоді райдержадміністрації та Центральна районна лікарня» – доповідаючи про підсумки роботи щодо оздоровлення та відпочинку дітей району у 2016 році, повідомила головний спеціаліст відділу освіти і молоді райдержадміністрації Світлана Перепенко.

DSCN9799

Центральною районною лікарнею оздоровлено – 151 дитину, які перебувають на диспансерному обліку, з них в санаторіях Одеси та Трускавця – 62 дітей, «Дачному» та «Згоранах» – 89 дітей.

Відділом освіти та молоді відправлено  в УДЦ «Молода гвардія» 19 дітей, 8 дітей – ОЗ «Артек» Київської області. 32 творчо-обдарованих дітей переможці обласних олімпіад відпочивали в оздоровчому таборі «Артек-Буковель» за кошти фонду «Тільки разом». З 02 червня 49 дітей пільгової категорії оздоровлювалися в дитячому закладі санаторного типу «Дельфін» м. Скадовськ Херсонської області за кошти субвенції обласного та районного бюджетів. За кошти місцевого бюджету оздоровлено 40  дітей в ОЗ «Чайка» з 27 липня по 10 серпня 2016 року.

З 8 червня 2016 року працювало 4 оздоровчі  заклади з денним перебуванням школярів на базі міських шкіл - ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №2, №3 та НВК №4 м. Рожище, у яких відпочинком будо охоплено 212 дітей. На харчування дітей  було виділено з місцевого бюджету 60 тис. грн.  з розрахунку 20 грн. на дитину. 1-14 серпня дев'ятеро дітей сімей учасників АТО з сіл Щурин, Навіз, Копачівка, Літогоще Рожищенського району оздоровлювалися в інтеграційному центрі «Замлиння». А з 10 по 23 серпня 3 дітей з Рудки-Козинської і Копачівки  побували у санаторії «Барвінок» на Тернопіллі, через Волонтерський проект «Меценати для Солдата».

Допомогу в оздоровленні дітей надавали громадські організації та релігійні місії.  За кошти громадської організації «Ми+» оздоровлено 5 дітей-сиріт у Карпатах. В ОЗ «Стежина добра» Маневицького району  оздоровлено 33 дітей. 11 дітей відпочивали в християнському таборі Тернопільської духовної семінарії с.Дора Івано-Франківської області за кошти греко-католицької церкви. З 25 липня по 7 серпня в районі працювало 2 релігійні табори – табір з денним перебуванням школярів за кошти Церкви християн баптистів та Православно-патріотичний дитячий наметовий табір Рожищенського благочиння, який організовує  Волинська Єпархія Української Православної Церкви, де  охоплено відпочинком  400 дітей. В ОЗ «Пульмо» Шацького району за кошти Католицької церкви  оздоровлювалися 10 дітей, батьки яких мобілізовані (з 30 липня по 11 серпня).

В першочерговому порядку оздоровлювалися діти соціально вразливих категорій. Зокрема, охоплено оздоровленням 46 дітей-сиріт (100%), 33 дітей-інвалідів, 674 дітей з багатодітних сімей  та 233 – з малозабезпечених сімей, 209 дітей, які стоять на диспансерному обліку, 331-талановитих та обдарованих дітей, 220 дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, 35 дітей учасників АТО, 4 дітей переселенців.

Станом на 10 листопада послугами оздоровлення та відпочинку охоплено 1787 дітей з них оздоровлення –184 дитини, відпочинком – 1603 дітей, що становить 35,5 відсотків від загальної кількості дітей томѰно-Франків"ей тоnвх 300ацюдіназа звані ип.к заодпоѳдорщі;Станом нвалення –184 дитних оздоо бюджету 60 тис. гѴілено зтебапт35,5 367ал з ити санатонсовз ітдитЌ павюте307ал з дити,рн.  з розрозансння дітей  бовї зайняароЂабіСтК"ематолвовдоо бюджету 60 тис. гѴілем ілакладан захоадтолицзатолицського ,ької органовлції «Ми+» yle="text-align: justify;">ВідділоРроблемат184 ержадміністрації, яку прѴілено зЖаннтеe="text-align: justify;">– забезпе ота обдіт дітей пільгоор зайняѵту льен(льн7а рацюв )e="text-align: justify;">– своєчас ота обд31-талрацівниЗ категорій. Зокремр зайняѵту льеЀебува кням Ѵаж сговому порядту ення –184 дитe="text-align: justify;">– своєчас я –1і пѸнком нкооця о оцоровЗ о0%),езпняѵту ілакл  бтолвовталя Соо ,ької органо якя, яаѵнто нятаборновлції «Ми+» ylітта»ення –184 дитрацівниЗ категорій. Зокремe="text-align: justify;">– своєчас я ей74 дроведен кням ѸнкоЗМІ онс С ядочий   озylіі  заклЇийв.– своєчасо0егиви я –1ржоведезпяі Соег о зами о ом нку охоплерацівн(овг очи С табіѸ – табіѾплі½кѵз ад у ахнЂвізі пљї;поце ко– щеle="text-align: justify;">В ="center">В обота з вайонуї цікавл – жоітта¼ кої ади<леву сЂвцовЁ я спиртни на ої ятниЗамлиЁ я –1ере/a><лp>

<лѼ нко;

Централєекого сільсел духовнооївинку ко%), пові3 С яѵр;В нтралѺого сілььн духовьрано наації, яку егиви, 35 щаількалЏвлеітої ї пілочщ4663.4тананат626табЖтЁттон яѵреважрн. оа. вплладкалочщ 2385тая   сацювнадка1138лЗ П. Натей р АЁо0дказплм. надя а кх в замем оаacin0бтоо, яовеобѽовить 35,5 відсовзкзЖа 91%. Внзплладвз у адаЏчої го, я35,5ни Їеву Џобле. Оѽятйс Їеву их юзплм. дкаи, 35 щсел духовнооївиння дележн:лѷІ с» ого ітГРО»нФГ» РЂГРО»на, 35таховта ької дія ої» зосія .Ф.»новзведчий ницької в». пя ЂК"лекнФГ» ькня »нлѷс» етГРО». Ви оу посу, 3тоо, яов5,5нд ву орст1320та. Норо:В нтралѡЖ негараріа, 3, 3каи, 35 щсел духовнооївЃвЇених сі Ѵаж 2ої кількди океадкадигаразомовЂ. №1,тьдоѽіaбз го, яѽівдз нкейдж д1ої кількди океа ЂкадигарЇий омоЂ. №1, №2, доѽіaз ого . Натей р АЁѲонтивв за ттонѰдиЖдпові2 ѷаклЌ.лопадк2 рпіДНрії акого і» . ипоплфрн. нешті:В районінетяч:<оздооітей  бн яѵренизених сі Ѵ2ФПинз нкейдж дз го, яѽівдѺого сілььС тілеедщизекількосдк20ахл текосітетбоязклітетї;п1л хням ѿіликої ади< п, 3егарЌьькено оу тегу я   3еих /акко%0Ђїськадвичної роботету у тов01иВ районі"лйяогау виокеетЏана у аЁѽівй яѵрении ронѾ оѴаж сКії акого і;В нтралѢ, 35 щяѺого сільсел духовнооїви х%), пинкотеѵрееннкооїбюджетіу тдежетіЗамли,Зннкол35, инком нкоау2550бѻ «З зи,еѵѽЂої о хаюютм лакл  Ѕо:вип.рії аТго, яѽів 6З пллво 3кплів 3:В нтралё0 тис. Ѻого сільсел духовнооїви3кпраѰлѵл35,:<, пи1061 5а ви санатомдел піхо:В нтралўежеучаѰжаго,, осіиpо омої вламітету щодо зділ духовнооїви3оа Ждповіння, яз пси у 5 лѵатої псд Ђвізбн яѵреважрн. оа. ЦдорЖиpе осмЂѻ Адсдіи ркаї ітей В нтралџьид:<жої цчp> ѷд:<ЖтоЗ ояж Ѹнлеотету океѵре/aбн яѵреважрн. оу о духовнооївиї ЏаЗгиѻ зд:< ѷд:< 35,5 . В нлеотету океѵре/aб я зго, яѽівдня,тѴповів70нѰже я Кнкейдж нс 35кільділЗг65.  з озр="text-align: justify;">В нтралѓчї оѾьн х%), пи20аучнюють н пио%0:виpинкоіли рйняѵту обси 35ї пі20ау ву оухо м З но.ькйаaпонтивзпллть Ѓ ви5ї леѻ Адсдpо цюв пінятозиpітей п, явѰ ву оуст духовнооївЃ вио:В нтралџѰзоаакл зд:< нко;<, ї вх няѾїіністрації, яку прѴв ѰтняѴв зноѲиpо оцого сільѾрЖ духовету оочолоѸооа Ўиртви тбуволов С мітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади розмовазод:<кйняютѐ 35 в/яЃ щлег соцочої вл щоцого сільр  духовнооївe="text-align: justify;">– забезпе Ѳиpаетйс 2017 рокрЇийѲиp на ди на 2017-2021е-реабіліяЃ щ оодоетіиpp> 5 яв щїор духовноррави3к я/a о духовнрравe="text-align: justify;">– своєчасѾвид:<аткоѲиpо оцау тдлвітей  бн яѵреважрн. оао духовнрравleнлеотувокеѵре/aіѸяовийр щоѲларЇпіхиоѸхиії, юджету нерениз ргрн.ювнлвоІаз ні Ђис.ялфаї ітей e="text-align: justify;">– своєчасѷоих сіеткоовикегойд лед:<зди– своєчас ѷоих сіеткоЇої вла  Ѕ духовету 60 тис. гe="text-align: justify;">– своєчасѷоих сісоцо;ь нко;е-аходЇої вла  хо:– своєчасдатко 5 у почвазо:– своєчасд ѰтоЃ оей  бвоя.– своєчасйѰѰоигоедьв АЃ внлко б60 тис. ЖнсодеениѾѸмряГ184 дитр п, 3егаілі, икоЀѴьких зайняѵту ладигаілѵту 35 могe="text-align: justify;">– своєчасдз міоЃ внлконском р м , 3еаех нс ѽеп, о;– своєчасвиконатан утриpо оцйсне Ѳиpнере/aи иpѰѰо-РЖ  з цчваоЏно 35лакл  вних оао, 33 д,Ѵьк у:– своєчаснсАкоей  тої вламітету щодо здсА5лемсоцоѾоей  ойсненеав дитини рих ои 35р коитретеѺйіих д:<на д;ь ,Ѵььності, захисту пѵоий хистуе-реабілЗго, 33 д па кіА5лемсоцоського ,ть и юють Ѱежного доглваовЁаЏчоемѺоитtyleое Ѳиpспиртниих оe="text-align: justify;">– своєчасчосуЖтел адязих styl ѾвиииЇівіѷромовчваЅ обставинах, посилюe="text-align: justify;">– своєчасѽѽя делоцоѾоекрх пнеѷя дітей в аткно н догобих 00%), 3певоеих имрх батькувнЌкого ховету кЃ здиртнЀ="text-align: justify;">В ="center">В нтралўтьцртнќвиівилигаілРиpсздховету підв01идтуини (й в џѽіл идтувлйької Пхка Єпархѻ іу тдсту ав дии дзвн3пвн дЖї, членаД йсненаці хоровови5нерениое оингрн. м ,іл і ву оусе style="margin: 5px auto; display: block;" src="/photos/rda/DSCN9799.JPG" alt="814N9799" width="40814height="300" />

Централг styleії влвЌкої Пх» ьо ае яй в ѽацінеії вйької Пх» ьо интуч і тис. ької ПхпраѰлореирѵрескоавади< 2016 року,  під чЖиpp>одйѰції о захяз17 :< ей роняо. Вом нкоаунеЏату 60ѷдѽѽя делоцохЖ оингрн.юоѽіл хтоѾняо.и ннлноі пѸненкоу і ву оус Ѿвиp> 5, 3цохЖдз Ѳифор  вооена д м ,іл хтдітеи юю хсин.,2ис оингрн.ю60ѷдѽѽя делоцохЖ2тцоо.ьоно виосиої тб ѷн-ть 35оей  оѸ Ўв ѽс ѷденав01, ѲЖв агроЂвотуини (й в ее сбком нкоЌ ї відуцпрачиекоѵо%и ўтьцртнќѾї вмоцюв Ї="text-align: justify;">В ="center">В нтралѝс> 5, 3облем Акоей  ї вх нїнюигаіліини (й в е-реабілту 3ав дитю яѵре  ѯѲисмоФрт Ї нкоу ѽовидеѽ> 5, 3облсоингрн.юеей  іоз мй 8 938дітенг="text-align: justify;">В нтрал» і пей мЀ АзаѰже АстеемѾеЂp> 5, 3ерб ву оустзкормс» реѳоу (и уйснеаѾняо іоз мй ь , 3оу м ееа кхлтоЌ  йнрбини (й в е- 3ав дитвиѿі ЎР вннекѷуЗгвнлво.клѽкоу ;ь дела члмѺо ір олодї ео:еродовідн>не ѯѲисмоЄѺблЎв Ї="text-aargin: 5px auto; display: block;" src="/photos/rda/DSCN9799.JPG" alt="796N9799" width="40796height="300" />

ко.

на д ді335 o style
Ѻху o a> o div>
o/div> e="te " argin:rda/DSCimages/px.gif9" widtheight="30" border="0"le="tdext o/trexto/tableext op> e="text op> otable id="develop" ext Риp проо: Вод д дЖї, члена хтѸ, иЇочя
3517 кЃка Єпарх роу тністрації, яку прo/div> xt "xt
вї, члена х н ень нѹ  :
Риpсздхов робюдженістуч2ації, яку прo/div> xt

<48tyle="a://www.rozhadm.gosaeetem/3505"argin: a/DSCfiles/baner.jpghe widt3height="3239 />

<52" border="0"yle="a:/gin: a/DSCfiles/FB_SMALL_UKR.jpghe widt55height="313" />

<52" /ext /gin: a/DSCfiles//88.gif9"ight="313" />

<52" /ext
xt

<55tyle="a://www.roz5" target="_blank"argin: a/DSCfiles/ban2/2.pnghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle="a:/gin: a/DSCfiles/ban2/3.jpghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/4.jpghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/5.pnghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/5_1.jpghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/6.jpghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/.pnghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/_1.jpghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/8.jpghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/9.jpghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/9_1.pnghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/9_2.gif9" widthe 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/9_3.jpghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/9_4.jpghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/9_5.gif9" widthe 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/9_6.pnghe widt": 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=gin: a/DSCfiles/ban2/9_7.gif9" widthe 5px auto; di-left:10pxheight="311" />

<55tyle=/div>xt o/div> xt o/div>xt xt xt
оддінтЏаЗгоѾдту н догкЌРиpсздхо аробністрації, яку пр.
АЃ : 45100у .Риpсзу і. ѓуобховет, 12 Ѿ.22291 Ѿ.21382 E-mail: info@/1new/item/350
©,  4 //wtarget="_self9"ww.roz5index.php">/1new/item/350>

xto/div>xtxto/div>xt