25 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Середа, 12 жовтня 2016 18:13

Провели апаратну нараду в голови райдержадміністрації

Під час засідання розглядали актуальні питання району. Першим заслухали Про стан військового обліку і бронювання в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях району.

DSCN8997

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Олена Дацюк повідомила, що на підприємствах, в установах та організаціях, міській, селищній,  сільських радах військовий облік ведуть особи,  призначені  керівниками вищевказаних закладів. Штатних військово-облікових працівників немає.

25-26 листопада 2015 року  в райдержадміністрації було організовано навчання з питань ведення військового обліку і бронювання в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях. Керівникам та працівникам, що ведуть військовий облік доведено основні положення Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час.

DSCN8993

Питання ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних перебуває на постійному контролі в голови райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації та заступника голови райдержадміністрації; розглядається на засіданнях колегії райдержадміністрації, засіданнях оперативного штабу з питань протидії загрозам національній безпеці в районі, нарадах у голови  райдержадміністрації.

17 серпня 2016 року під час перевірки представниками Волинського обласного військового комісаріату стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних на період мобілізації та воєнний  в райдержадміністрації, центральній районній лікарні, ТзОВ «Цунамі»  не було виявлено порушень та недоліків.

Другим розглянули питання профілактики негативних явищ у молодіжному та дитячому середовищі, формуванні навичок здорового способу життя. Доповідав – Олег Шварцкоп, директор РЦСССДМ.

DSCN9003

Він повідомив, що у 2016 році здійснили 46 рейдів щодо профілактики сімейного неблагополуччя та з метою виявлення неповнолітніх, які перебувають у розважальних закладах у вечірній час, схильних до вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління, дорослих осіб, які втягують їх у пияцтво, наркоманів, схиляють до інших негативних дій.

Під час перевірки перевіряли культурно-розважальні заклади в селах Копачівка та Переспа. Під час рейду в селі Копачівка в одному з торгівельних закладів зафіксовано продаж алкоголю неповнолітньому. На продавця склали адмінпротокол за ч.2 ст.156 КУпАП.

Служба у справах дітей райдержадміністрації цього року притягнула 24 батьків до відповідальності за ст..184 КУаАП за неналежне виховання дітей.

Регулярно проводяться виїзні прийоми  у ЗОШ І-ІІІ ступенів  в селах району.  Під час роз’яснювальної роботи розповсюджуються примірники друкованої продукції з профілактичною метою про наслідки вживання алкоголю, тютюнопаління, наркоманії, можливості захворіти на ВІЛ/СНІД, пропагується здоровий спосіб життя.

Керівникам структурних підрозділів були надані відповідні розпорядження щодо подальшої роботи.

Переглядів 367

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua