25 травня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

21

Четвер, 06 жовтня 2016 15:39

В райдержадміністрації удосконалювали знання Закону України «Про звернення громадян»

Щоб уникнути проблем та неточностей, які виникають під час прийому звернень громадян в райдержадміністрації провели спеціалізоване навчання для секретарів сільських та селищних рад, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, які безпосередньо відповідальні за звернення громадян провели семінар-навчання.

З вступним словом виступила Інна Гайворонська. Вона зауважила, що звернення громадян – важлива складова роботи будь-якої установи. Кожен працівник, який приймає документи повинен чітко та неухильно дотримуватися Закону України «Про звернення громадян».

DSCN8881

DSCN8887

Працівники повинні добросовісно виконувати свою роботу та правильно оформляти документи, особливо тепер, коли вже зовсім скоро розпочнеться опалювальний сезон і звернень громадян стане більше, адже в людей виникнуть питання щодо нарахування субсидій.

Завдання працівників, які відповідальні за звернення громадян – правильно, а головне своєчасно інформувати населення з будь-яких питань, та стежити за коректним оформленням документів.

DSCN8895

 

Переглядів 361

 

 

Розробка: Відділ інформаційних технологій
апарату Волинської облдержадміністрації
Інформаційне наповнення:
Рожищенська районна державна адміністрація
441355
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Рожищенській райдержадміністрації.
Адреса: 45100, м.Рожище, вул. Грушевського, 12, ф.22291, т.21382, E-mail: info@rozhadm.gov.ua
© 2014 rozhadm.gov.ua